Jak wybrać żłobek?

Rozwijające warsztaty, szkolenia i wykłady. Chcesz się rozwijać? Mamy dla Ciebie garść pomysłów. Kursy, szkoły, nauka języków.
Awatar użytkownika
Agnieszka-83
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2020, 4:20

Jak wybrać żłobek?

Post autor: Agnieszka-83 »

Jakie rady dalibyście rodzicom, którzy stoją przed wyborem żłobka dla swojego dziecka? Chodzi mi przede wszystkim o wskazówki, na co zwrócić uwagę. Wiem, że placówek w Warszawie jest wiele, ale nie wszystkie oferują takie usługi jak warsztaty dla rodziców czy liczne zajęcia dodatkowe. Też mieliście trudności z podjęciem decyzji? Podzielcie się doświadczeniami.
Maraś23232

Re: Jak wybrać żłobek?

Post autor: Maraś23232 »

Wybór żłobka nie jest prostą sprawą, ponieważ musimy mieć pewność, że dziecko oddajemy w dobre ręce i że w danym miejscu nic dziecku się nie stanie. Podobno żłobek mokotów ma spore doświadczenie, więc według mnie warto zwrócić na niego uwagę. W internecie na pewno znajdzie się informacje na temat tego żłobka, więc warto poczytać.
RanataĆ

Re: Jak wybrać żłobek?

Post autor: RanataĆ »

Żłobek żłobkowi nierówny. Są placówki, w których jedna „ciocia” ma pod opieką ośmioro dzieci, jak również takie, w których panuje „domowa” atmosfera, a „pani” opiekuje się maksymalnie trójką dzieci. Są placówki, w których dzieci generalnie czują się dobrze i takie, z których wracają w mocno osikanych pieluszkach, z odparzeniami oraz nienajedzone. Warto zatem dobrze się rozejrzeć i posłuchać opinii innych mam. Osobiście polecam sprawdzić czy w waszej okolicy nie działają wioski https://www.wioski.co
ODPOWIEDZ