Jak skutecznie zdać egzamin?

Rozwijające warsztaty, szkolenia i wykłady. Chcesz się rozwijać? Mamy dla Ciebie garść pomysłów. Kursy, szkoły, nauka języków.
Awatar użytkownika
Rozamunda
Posty: 16
Rejestracja: 22 sie 2019, 21:44

Jak skutecznie zdać egzamin?

Post autor: Rozamunda »

Witam! W jaki sposób skutecznie zdać egzamin? Mam problem z zachowaniem koncentracji – przez co ciężko mi się nauczyć. Myślicie, że w takim przypadku warto skorzystać z pomocy bioenergetycznej?
Awatar użytkownika
Ilga
Posty: 5
Rejestracja: 22 cze 2019, 8:20

Re: Jak skutecznie zdać egzamin?

Post autor: Ilga »

Jeśli bardzo się stresujesz, to taka pomoc może być skuteczna. Sama korzystałam z oferty firmy http://egzaminyonline.com.pl/ i dzięki temu udało mi się zdać egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem. 
Awatar użytkownika
rucik
Posty: 75
Rejestracja: 17 sty 2020, 9:12

Re: Jak skutecznie zdać egzamin?

Post autor: rucik »

Na pewno się nie odurzać. Podejdź do tego tak: jak się nie uda, jeszcze będę miał szansę. Zamykanie się na pierwszy raz, bo wstyd jak się nie zda i inne takie, to niepotrzebne myślenie. I niczego nie buduje. A skoro o prawku, to nie zapomnijcie się tutaj https://www.badania-kierowcow.warszawa.pl/cennik/ na przykład przebadać. Bo to ważne miejsce, badania są konieczne, by zostać kierowcą.
Żaneta

Re: Jak skutecznie zdać egzamin?

Post autor: Żaneta »

Najważniejsze to się nie stresować i pójść do dobrej szkoły jazdy. Jeśli będziesz się czuć dobrze przygotowany, to stres nie będzie ci tak bardzo dokuczać. Takie są moje osobiste doświadczenia. Robiłam adr kurs kraków w ośrodku Codex http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... olenia-adr. Jeśli mi się udało zdać za pierwszym razem, to przygotują każdego. Zawsze miałam duże problemy ze stresem. Tym razem byłam pewna swoich umiejętności.
Frątczak

Re: Jak skutecznie zdać egzamin?

Post autor: Frątczak »

Żaneta pisze: ↑ Najważniejsze to się nie stresować i pójść do dobrej szkoły jazdy. Jeśli będziesz się czuć dobrze przygotowany, to stres nie będzie ci tak bardzo dokuczać.
Zgadzam się z tym. Też bałam się, że nie poradzę sobie na egzaminie z powodu stresu. Jestem z Poznania i kurs robiłam w szkole Autodrive https://autodrive.com.pl/home/. Wcześniej kurs robiła tam moja siostra i bardzo zachwalała pana Kubę, więc i ja zdecydowałam się na jazdy z nim. To był doskonały wybór, ponieważ nauczył mnie opanowania za kierownicą. Dużym plusem było również to, że ich plac manewrowy jest blisko ośrodka egzaminacyjnego, a to oznacza, że często wyjeżdża się na trasy późniejszego egzaminu. Tak dobrze poznałam te trasy, że na egzaminie w ogóle się nie stresowałam i zdałam bez problemu.
ODPOWIEDZ