Jak pomóc dziecku w rozwoju?

Rozwijające warsztaty, szkolenia i wykłady. Chcesz się rozwijać? Mamy dla Ciebie garść pomysłów. Kursy, szkoły, nauka języków.
Awatar użytkownika
Bunia
Posty: 34
Rejestracja: 16 sty 2019, 11:42

Jak pomóc dziecku w rozwoju?

Post autor: Bunia »

Podejrzewasz opóźnienie rozwoju u swojego dziecka? Jeśli tak to koniecznie zapisz je na badanie psychologiczne dla dzieci i młodzieży. Dzięki temu dowiesz się jak pomóc swojemu dziecku. Serdecznie polecam poradnię centrum-futurum.pl, gdzie przeprowadzają badania tego typu.
Awatar użytkownika
Karmen
Posty: 87
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:57

Re: Jak pomóc dziecku w rozwoju?

Post autor: Karmen »

Jedną z najlepszych dróg do prawidłowego rozwoju dziecka jest serwowanie mu książek w tradycyjnej postaci. Myślę, że to dobry sposób i bardziej przyjazny i zdrowy dla zmysłów malucha niż jakieś elektroniczne urządzenia. Sama często kupuję na Ceneo https://www.ceneo.pl/Literatura_dla_dzieci_i_mlodziezy książki, bo mają duży wybór najlepszych wydawców. Ceny też są wyjątkowo atrakcyjne. Sami zobaczcie.
Awatar użytkownika
sevenpoints
Posty: 529
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: Jak pomóc dziecku w rozwoju?

Post autor: sevenpoints »

Według mnie, książki świetnie wpływają na rozwój naszych dzieci. Tutaj : https://www.taniaksiazka.pl/t/literacka-nagroda-nobla znajdziecie świetną księgarnię, która ma tak bogaty asortyment, żr nawet możecie tam kupić coś z zakresu nagroda Nobla w literaturze 2019 . Dajcie znać, co sądzicie o tym propozycjach.
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 40
Rejestracja: 15 kwie 2019, 4:50

Re: Jak pomóc dziecku w rozwoju?

Post autor: Kalanss »

Przede wszystkim zawsze wspieraj swoje dziecko, żeby wiedziało, że ma w Tobie wsparcie i że w niego wierzysz. Nawet najbardziej uzdolnione dzieci nie sa w stanie osiągnąć sukcesu jeśli nie mają wsparcia ze strony rodziny. Początki bywają trudne, dzieci często buntują się, nie chca się uczyć, ale uwierzcie mi, że to minie jeśli odpowiednio będziecie nad tym pracować. Nie wiecie jak? Tutaj http://twoja-motywacja.pl/blog/motywacja-do-nauki/ możecie się tego dowiedzieć.
ODPOWIEDZ