Gdzie zapisać się na kurs rodzenia w Łodzi?

Rozwijające warsztaty, szkolenia i wykłady. Chcesz się rozwijać? Mamy dla Ciebie garść pomysłów. Kursy, szkoły, nauka języków.
Awatar użytkownika
Tekla_87
Posty: 24
Rejestracja: 24 sie 2019, 22:24

Gdzie zapisać się na kurs rodzenia w Łodzi?

Post autor: Tekla_87 »

Cześć! Jaką szkołę rodzenia w Łodzi polecacie? Chcę zapisać się na kurs przygotowujący do porodu i nauczyć się niezbędnych rzeczy na temat opieki nad noworodkiem.
Awatar użytkownika
Dąbrówka
Posty: 50
Rejestracja: 17 wrz 2019, 1:56

Re: Gdzie zapisać się na kurs rodzenia w Łodzi?

Post autor: Dąbrówka »

Kiedyś byłam na kursie przygotowującym do porodu w Centrum mam i bardzo dobrze wspominam te zajęcia. Dużo się nauczyłam i poruszyliśmy wszystkie najważniejsze tematy.
Awatar użytkownika
Tekla_87
Posty: 24
Rejestracja: 24 sie 2019, 22:24

Re: Gdzie zapisać się na kurs rodzenia w Łodzi?

Post autor: Tekla_87 »

Ktoś jeszcze ma jakieś opinie na temat tej szkoły?
Awatar użytkownika
Rozamunda
Posty: 16
Rejestracja: 22 sie 2019, 21:44

Re: Gdzie zapisać się na kurs rodzenia w Łodzi?

Post autor: Rozamunda »

Osobiście nie byłam na kursie przygotowującym do porodu, ale wiele moich koleżanek było zadowolonych z zajęć w tej szkol rodzenia. Pracują tam położne, które mają duże doświadczenie i przekazują praktyczną wiedzę. 
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Gdzie zapisać się na kurs rodzenia w Łodzi?

Post autor: Daria »

A do samej ciąży jak się przygotowujecie? Ja sporo informacji na jej temat znalazłam na przykład na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/10- ... darz-ciazy. W tym kalendarzu można znaleźć opis praktycznie każdego tygodnia ciąży, są tam pisane między innymi objawy, jakich można się spodziewać, a także badania, jakie należy wykonać ;) Polecam ;)
ODPOWIEDZ