Efektywne sposoby na naukę

Rozwijające warsztaty, szkolenia i wykłady. Chcesz się rozwijać? Mamy dla Ciebie garść pomysłów. Kursy, szkoły, nauka języków.
Awatar użytkownika
roland
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2020, 22:53

Efektywne sposoby na naukę

Post autor: roland »

Jak sądzicie, jakie są najbardziej efektywne sposoby na naukę dzieci w szkołach i przedszkolach? Moim zdaniem bardzo przydatne są dobre pomoce naukowe. Zainteresowała mnie jakiś czas temu oferta Pracowni Twórczej Edukacji. Mieliście już okazję pracować z ich materiałami? Polecacie?
Awatar użytkownika
Romana-83
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2020, 3:08

Re: Efektywne sposoby na naukę

Post autor: Romana-83 »

Znamy się z Igom od dawna i sądzę, że to bardzo uczciwa i ukierunkowana na współpracę firma. W ofercie mają świetne zabawki interaktywne, które robią furorę wśród dzieci w moim przedszkolu. Dodatkowym plusem jest to, że dzieciaki dzięki nim dużo się uczą. Serdecznie polecam!
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Efektywne sposoby na naukę

Post autor: Daria »

A jaki jest Wasz sposób na efektywną naukę języków obcych? Lepiej uczyć się na własną rękę, czy zapisać się na jakiś profesjonalny kurs? Ja chciałabym nauczyć się francuskiego, znalazłam już nawet na stronie internetowej http://profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/francuski/online fajną ofertę takiego kursu w systemie on-line. Czy ktoś z Was miał wcześniej do czynienia ze Szkołą Językową ProfiLingua?
Kryśia

Re: Efektywne sposoby na naukę

Post autor: Kryśia »

Największa przygoda dziecka z nauką zaczyna się już w przedszkolu. Dlatego bardzo ważne jest to, by wybrać odpowiednie. Jeśli jesteście z Warszawy, to polecam ich https://fiqmiku.pl/. W ich przedszkolu wiedzą, jak trzeba zadbać o rozwój dziecka, w jakie umiejętności należy go wyposażyć, aby ułatwić mu start w szkole, a finalnie pomóc mu odnieść sukces w dorosłym życiu.
Awatar użytkownika
Mamona
Posty: 47
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:13

Re: Efektywne sposoby na naukę

Post autor: Mamona »

Nauka przez zabawę się dobrze sprawdza, warto w tym kierunku pokombinować. Warto i zadbać o dobrą szkołę dla dziecka, od tej sporo zależy. Ja jestem z Warszawy to nie mam na co narzekać, córka chodzi do Te Vizji Okopowa i jestem spokojna o jej edukacje, a i podczas pandemii nauka wygląda bardzo dobrze - to się ceni.
Awatar użytkownika
Kasiak77
Posty: 594
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:33

Re: Efektywne sposoby na naukę

Post autor: Kasiak77 »

Witam, moim zdaniem wazna jest motywacja. Czy uwazacie,ze dobrym pomyslem jest korzystac z roznych programow stypendialnych? Chętnie dowiem się więcej, poniewaz bardzo wazne jestd la mnie,by w odpowiedni sposob motywowac swoich uczniow. https://efc.edu.pl/programy/horyzonty Co o tym sądzicie?
AnnaĆ459

Re: Efektywne sposoby na naukę

Post autor: AnnaĆ459 »

Ja szczerze polecam platformę edukacyjną dlaucznia.pl, przerosła moje oczekiwania i jestem naprawdę pod wrażeniem. Oczywiście moje dziecko jak to dzieci na początku niechętnie siadało do nauki, ale rzeczywiście teraz sam wchodzi na platformę i za jej pomocą się uczy, więc to bardzo duży sukces. Myślę, że to jest super inicjatywa, która bardzo pomaga w nauce
pikuś

Re: Efektywne sposoby na naukę

Post autor: pikuś »

Moje dzieci uczą się w samotności, ponieważ tylko tak są w stanie się dostatecznie skupić. Nie ukrywam, że kupuję im czasami dodatkowe pomoce naukowe, na stronie tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/trends-zesz ... 36171.html Tam znajdziecie ogromny wybór różnorodnych pozycji książkowych, w naprawdę niskich cenach. Sprawdźcie koniecznie ich asortyment.
Krzyś

Re: Efektywne sposoby na naukę

Post autor: Krzyś »

Jeżeli macie w planach wstąpienie w szeregi policji, to na pewno wiecie, że musicie osiągnąć dobre wyniki w kilku testach. Zainteresowanych tematem polecam materiały do nauki ze strony - test wiedzy do policji , gdzie znajdziecie rzetelnie opracowane odpowiedzi do pytań od WSPol.
ODPOWIEDZ