Efektywna nauka jazdy

Rozwijające warsztaty, szkolenia i wykłady. Chcesz się rozwijać? Mamy dla Ciebie garść pomysłów. Kursy, szkoły, nauka języków.
Awatar użytkownika
albin_95
Posty: 14
Rejestracja: 10 sie 2019, 0:26

Efektywna nauka jazdy

Post autor: albin_95 »

Chciałbym nauczyć się jeździć przepisowo i zgodnie z zasadami eco drivingu. Zastanawiam się do jakiej szkoły warto się wybrać. Znajoma polecała mi auto szkołę OMEGA, ale nie jestem pewny czy są tam cierpliwi instruktorzy. Co sądzicie na ten temat?
Awatar użytkownika
Tekla_87
Posty: 24
Rejestracja: 24 sie 2019, 22:24

Re: Efektywna nauka jazdy

Post autor: Tekla_87 »

W omega.szczecinek.pl na pewno nauczysz się jeździć przepisowo i szybko zdasz egzamin. Przygotowywałam się tam do egzaminu, który udało mi się zdać za pierwszym razem. Polecam!
Awatar użytkownika
2fast
Posty: 152
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:50

Re: Efektywna nauka jazdy

Post autor: 2fast »

Bardzo dobrą szkołę jazdy można również znaleźć w Poznaniu. Jeśli jesteście z okolic to polecam Zdaj Prawko. Na pewno będziecie zadowoleni z nauki i dzięki zdobytym umiejętnościom nie będziecie mieć problemów ze zdaniem egzaminu.
Anuś

Re: Efektywna nauka jazdy

Post autor: Anuś »

Moja siostra jak robiła kurs w Częstochowie, to wybrała szkołę Progress państwa Przybylskich https://www.oskprogress.pl. Pan Michał, właściciel, dostał tytuł najlepszego instruktora jazdy w Częstochowie i powiecie w zeszłym roku, a to dużo znaczy. Siostra chwaliła się, że w ramach kursu mogła poćwiczyć na symulatorze, a także, że wjechała na plac manewrowy ośrodka WORD. Wg mnie to świetna sprawa, wiec jak ktoś myśli, którą szkołę wybrać, to polecam się zainteresować właśnie tą.
Bożenka

Re: Efektywna nauka jazdy

Post autor: Bożenka »

Robiłam kurs w Poznaniu w szkole https://autodrive.com.pl/home/ i mogę z całego serca ich polecić. Fajna atmosfera, ale przede wszystkim świetni instruktorzy. Tacy z odpowiednim podejściem do kursanta. Mają duży plac manewrowy i co ważne, jest on niedaleko WORD, więc praktycznie każdy wyjazd, to była jazda po trasach egzaminacyjnych. Dzięki temu później na egzaminie znałam każde skrzyżowanie i wiedziałam jakie mogą być haczyki.
ODPOWIEDZ