Dobry kurs niemieckiego

Rozwijające warsztaty, szkolenia i wykłady. Chcesz się rozwijać? Mamy dla Ciebie garść pomysłów. Kursy, szkoły, nauka języków.
Marzena Gię

Dobry kurs niemieckiego

Post autor: Marzena Gię »

Szukam renomowanej szkoły która prowadzi kursy niemieckiego przez internet. Mozecie jakąś podpowiedzieć ? :)
Awatar użytkownika
Rajtaczek
Posty: 20
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:29

Re: Dobry kurs niemieckiego

Post autor: Rajtaczek »

Moja kuzynka robiła kurs niemieckiego online w śląskiej szkole Structura i nie może się nachwalić metod nauczania i podejścia do kursantów.
Nawet sam zerknąłem na ich stronę https://www.structura.pl/stacjonarnieionline.html i wprawdzie teraz nie mam za wiele czasu na naukę, ale jak już, to też wybiorę tę szkołę.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Dobry kurs niemieckiego

Post autor: Daria »

Z tego, co mi wiadomo, to bardzo dobre kursy języka niemieckiego organizuje również Szkoła Językowa ProfiLingua. Z jej pełną ofertą możecie się w wolnej chwili zapoznać na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/niemiecki. Polecam, jest to szkoła z wieloletnim doświadczeniem, więc sądzę, że warto jej zaufać ;)
Haneczką

Re: Dobry kurs niemieckiego

Post autor: Haneczką »

Daria pisze: ↑18 lut 2021, 16:51 Z tego, co mi wiadomo, to bardzo dobre kursy języka niemieckiego organizuje również Szkoła Językowa ProfiLingua. Z jej pełną ofertą możecie się w wolnej chwili zapoznać na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/niemiecki. Polecam, jest to szkoła z wieloletnim doświadczeniem, więc sądzę, że warto jej zaufać ;)
Bardzo polecam skzołę językową Katarina w Warszawie ;) profesjonalni lektorzy
japća

Re: Dobry kurs niemieckiego

Post autor: japća »

Ja zastanawiam się jak szybko nauczyć się języka niemieckiego. Szukałam na ten temat wiadomości w sieci i tutaj https://elubaczow.com/2021/07/26/jak-sz ... mieckiego/ znalazłam świetny poradnik., Chciałabym jak najszybciej podjąć pracę opiekunki dla seniorów w Niemczech. Wiadomo, że w komunikacji z seniorami język jest obowiązkowy.
ODPOWIEDZ