toktik.pl opinie

Dla wielbicieli akcesoriów i wszystkich elementów dekoracyjnych dla domu. Szukasz wazonu, zasłon, poduszek? Zapytaj, ktoś na pewno poleci Ci najlepsze sklepy z dodatkami.
Awatar użytkownika
Zygmunta97
Posty: 2
Rejestracja: 13 cze 2020, 0:49

toktik.pl opinie

Post autor: Zygmunta97 »

Hej! Ostatnio byłam u znajomych i bardzo spodobał mi się pomysł fototapety w salonie. Szukam firmy z ciekawymi wzorami, która będzie ekologiczne tapety. W internecie trafiłam na firmę toktik.pl i jestem ciekawa Waszych opinii? Ktoś u nich zamawiał?
Awatar użytkownika
Maryja89
Posty: 3
Rejestracja: 16 sty 2020, 23:15

Re: toktik.pl opinie

Post autor: Maryja89 »

W toktik.pl mają bardzo duży wybór ekologicznych tapet. Śmiało możesz u nich zamawiać, bo są bardzo dobrej jakości. W kwestii realizacji zamówienia, wszystko poszło sprawnie i w ciągu kilku dni zamówioną tapetę miałam już u siebie.
Wićka

Re: toktik.pl opinie

Post autor: Wićka »

Zamawiałam i z czystym sumieniem mogę polecić. Realizacja zamówienia bardzo szybka, a tapety mają naprawdę świetnej jakości. Mnie urzekła fototapeta w stylu skandynawskim i już pięknie prezentuje się na mojej ścianie. Bez mrugnięcia okiem daję im 10/10 punktów :)
droźk

Re: toktik.pl opinie

Post autor: droźk »

Też zamówiłam od nich fototapetę na ścianę. Zastanawiałam się jaką zamówić, ale znalazłam mapy miast i przepadłam. Świetny pomysł! Bardzo ładnie prezentuje się na ścianie w moim gabinecie. Rewelacyjne wykonanie.
Pałka

Re: toktik.pl opinie

Post autor: Pałka »

Oj szczerze powiem, że na ich stronie jestem w stanie spędzić naprawdę wiele godzin ;) Przeglądam ofertę i tylko planuję remont, odświeżenie salonu i sypialni. Co zrobić, mają naprawdę piękne fototapety i tapety tradycyjne. Kupiłam u nich taką z motywem lasu, która pięknie prezentuje się na mojej klatce schodowej, jestem zakochana.
Tyśka

Re: toktik.pl opinie

Post autor: Tyśka »

W TokTik mają przepiękne naklejki do pokoju dziecięcego. Ogromnie się cieszę, że trafiłam na ich stronę jeszcze przed remontem pokoju mojej córeczki. Kupiłam u nich piękną naklejkę z jeżem, córka uwielbia jeżyki :) Naprawdę widzę, jak wielką frajdę sprawia jej ten pokój.
Mońcia

Re: toktik.pl opinie

Post autor: Mońcia »

Ja przyznaję, że trafiłam do nich przypadkiem i jestem zachwycona. Przyznaję, że początkowo nie byłam przekonana, czy fototapeta sprawdzi się w moim mieszkaniu, ale jest genialna, tworzy rewelacyjny klimat. :) Polecam, jakość wykonania jest naprawdę dobra.
Łatka

Re: toktik.pl opinie

Post autor: Łatka »

Nie da się ukryć, że fototapety tworzą niesamowity i niepowtarzalny klimat wnętrza. W TokTik mają je naprawdę genialnej jakości, wiadomo, że kupując u nich, kupujemy dekorację na lata. Zerknijcie sobie na fototapety 3D, moim zdaniem są naprawdę genialne.
Szuła

Re: toktik.pl opinie

Post autor: Szuła »

Wiecie co, ja naprawdę długo nie byłam przekonana to fototapet, trochę kojarzyłam je z minioną już epoką PRLu ;) Ale zajrzałam właśnie na stronę sklepu TokTik i przepadałam. Zamówiłam od razu dwie, do swojej sypialni i pokoju córeczki - świetna jakość, piękne widoki. Z czystym sumieniem mogę Wam je polecić, jeśli planujecie zamawiać fototapety to tylko u nich.
Szłasa

Re: toktik.pl opinie

Post autor: Szłasa »

Też ostatnio wpadliśmy z partnerem na taki pomysł, żeby odświeżyć nasze mieszkanie. Zależało nam na sporej zmianie wizualnej, ale niskim kosztem, no i właśnie w takiej sytuacji rewelacyjnym pomysłem jest fototapeta. Oglądaliśmy różne fototapety do salonu, nie mogliśmy się zdecydować na konkretną bo wszystkie z TokTik są piękne, ale przekonała nas w końcu "miętowe liście"
Hańka

Re: toktik.pl opinie

Post autor: Hańka »

No jestem pod ogromnym wrażeniem. Jakość wykonania, nasycenie kolorów sprawiło, że jestem totalnie oszołomiona fototapetą, którą zamówiliśmy od nich. Dodatkowy plus oczywiście za szybkość realizacji zamówienia, nie mam się do czego przyczepić. Jeśli ktoś z Państwa się zastanawia, czy warto zamówić u nich fototapety to mówię, że tak - naprawdę warto!!!
Krzyś

Re: toktik.pl opinie

Post autor: Krzyś »

Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się na wykorzystanie fototapety w moich wnętrzach, a Wam mogę polecić sprawdzić porady w artykule na stronie - https://www.stylowe-fototapety.pl/obraz ... oich-gosci . Co Wy sądzicie o takim rozwiązaniu?
ODPOWIEDZ