Pismo po chorwacku

Dla wielbicieli akcesoriów i wszystkich elementów dekoracyjnych dla domu. Szukasz wazonu, zasłon, poduszek? Zapytaj, ktoś na pewno poleci Ci najlepsze sklepy z dodatkami.
Awatar użytkownika
Pinki
Posty: 80
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:08

Pismo po chorwacku

Post autor: Pinki »

Dostałam od znajomego pismo po chorwacku, które bardzo chciałabym przetłumaczyć bo jest dla mnie bardzo ważne. Potrzebny do tego jest Tłumaczenia Chorwacki , ale trochę obawiam sie , ze ciezko będzie mi tak kogoś znaleźć. Więc może pomozecie mi kogoś takiego znaleźć?
Awatar użytkownika
Kellys
Posty: 206
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:32

Re: Pismo po chorwacku

Post autor: Kellys »

Na pewno warto wysłać ten tekst do tłumacza. Nie powinno to być problemem żeby przetłumaczyć szybko tekst w tym języku. Zerknijcie sobie tu na stronkę http://www.sct-tlumaczenia.pl Na pewno świetnie poradzą sobie z tym wyzwaniem. Proponują tłumaczenia na różne języki.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: Pismo po chorwacku

Post autor: mczay »

Biuro tłumaczeń Akademia ma ogromny wybór języków, wśród nich dostępny jest nawet język chorwacki. Na stronie: https://biuroakademia.pl/tlumaczenia/angielski/ jest oferta dotycząca tłumaczeń w języku angielskim, ale tak samo korzystne są oferty innych, dostępnych tutaj języków.
Władysława

Re: Pismo po chorwacku

Post autor: Władysława »

Jeśli chodzi o mniej popularne języki to ja akurat potrzebowałam tłumaczenia na chiński i wietnamski i tutaj pomogło mi biuro tłumaczeń https://www.mtr24.pl/branze/tlumaczenia-prawnicze Potrzebowałam akurat tłumaczyć dokumenty. Nie wiem czy Ty potrzebujesz tłumaczenia zwykłego czy poświadczonego przez tłumacza przysięgłego. Ale w razie czego napisz do nich to na pewno coś ustalicie.
Awatar użytkownika
atenro
Posty: 634
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:32

Re: Pismo po chorwacku

Post autor: atenro »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://www.belingua.pl/krs-tlumaczenia/
ODPOWIEDZ