Wykończenie mieszkania w Krakowie...kogo wybrać?

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
Robert73
Posty: 13
Rejestracja: 30 mar 2020, 12:46

Wykończenie mieszkania w Krakowie...kogo wybrać?

Post autor: Robert73 »

Zamierzam skorzystać z usług wykończenia mieszkań w Krakowie firmy http://rem-krak.pl .
Czy ktoś korzystał już z ich usług i co o nich sądzicie?
Awatar użytkownika
aplikacja
Posty: 80
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:16

Re: Wykończenie mieszkania w Krakowie...kogo wybrać?

Post autor: aplikacja »

Myślę że najlepiej jest kupować mieszkanie z wykończeniem pod klucz tak jak to jest na osiedlach które Atal buduje, wybierasz sobie standard i materiały a deweloper wykańcza mieszkanie za Ciebie i odbierasz już gotowe

candida albicans jak leczyć
Awatar użytkownika
Doma
Posty: 90
Rejestracja: 17 gru 2019, 11:20

Re: Wykończenie mieszkania w Krakowie...kogo wybrać?

Post autor: Doma »

Hej, dołączam się do prośby! Zależy mi na szybkiej aranżacji mieszkania i przekształcenia wnętrza pod przestrzeń użytkową. Czy wykończenie mieszkania pod klucz to dobra opcja? Nie ukrywam, że mocno zainteresowała mnie ta usługa :)
Awatar użytkownika
jedrzej33
Posty: 96
Rejestracja: 17 lip 2020, 11:09

Re: Wykończenie mieszkania w Krakowie...kogo wybrać?

Post autor: jedrzej33 »

Zawsze gdy jesteśmy na to gotowi i decydując się na remont warto mieć jakiś zorganizowany plan działań oraz jasno okreslone cele które finalnie chcemy osiągnąć. Wydaje się być jasne, że remont mieszkania wiąże się ze sporymi nakładami finansowymi. Wykonując np. montaż płyt kartonowo - gipsowych tj. montaż sufitów podwieszanych czy montaż ścianek działowych możemy zaingerować w przestrzeń naszego domu / mieszkania. Przed decyzją nad demontażem ścian wykonując wyburzenia ścian trzeba pamiętać aby ewentualnie uzyskać wszelkie niezbędne pozwolenia. Należy wystrzegać się wszelkich aktów samowoli budowlanej, bo mogą nas dosięgnąć konsekwencje prawne, a w konsekwencji karne i/lub finansowe. Możliwości na aranżację i wykończenia wnętrz ograniczają jedynie nasza wyobraźnia i budżet. Istnieje praktycznie nieograniczona możliwość aranżacji. W internecie można znaleźć np. blog budowlany z którego można czerpać pomysły i inspiracje. Do najczęstszych prac wykończeniowych należą: wykonanie gładzi, położenie tynków, malowanie ścian, układanie płytek, układanie paneli podłogowych, montaż oświetlenia, tapetowanie, gruntowanie, a nawet montaż mebli. Dlatego decydując się na usługi firmy zewnętrznej (najczęstszy wybór) należy zaznajomić się z poprzednimi realizacjami danego wykonawcy. Niemniej (choć w moim odczucie jednak nie tak ważnym jak jakość) ważna jest cena relizacji. Warto zaznajomić się czy usługi budowlane danego wykonawcy nie są przesadnie drogie lub podejrzanie tanie. Tak, warto zwrócić uwagę, czy cena nie jest za niska w porównaniu do konkurencji, zdarza się bowiem, że niska cena jest jedynym atutem danego wykonawcy i nie warto skorzystać z jego usług ze względu na niską jakość wykonania. Można też zasięgnąć opinii znajomych lub rodziny otrzymując kontakt do danej firmy z polecenia. Warto wysłuchać co maja do powiedzenia poprzedni klienci. Ewentualne referencje również są mile widziane.
Pauliną156

Re: Wykończenie mieszkania w Krakowie...kogo wybrać?

Post autor: Pauliną156 »

Moja siostra ostatnio zakupiła u jednego z deweloperów w Krakowie mieszkanie i tez szuka kogoś kto pomoże jej urządzić mieszkanie. Niestety ona sama nie jest do tego stworzona, a zawsze to doświadczona osoba wie lepiej co zrobić a czego nie :D
garaś

Re: Wykończenie mieszkania w Krakowie...kogo wybrać?

Post autor: garaś »

Ja to tak to wszystko widzę, że jeśli ma się problem z mieszkaniem, to można albo właśnie kogoś nająć do jego zmiany czy remontu, ale także można na przykład próbować samodzielnie się zainspirować. Ja na przykład wiem, że tutaj cegła dekoracyjna będzie pasować. Tutaj, czyli w moim salonie. I to właśnie w tym kierunku idę.
ODPOWIEDZ