Winda dla osób niepełnosprawnych

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
żółtafalka

Winda dla osób niepełnosprawnych

Post autor: żółtafalka »

Czy możecie mi napisać, która z wind wymienionych na tej stronie jest najlepsza? https://www.windadodomu.pl/blog/windy-d ... osprawnych
hiczungł

Re: Winda dla osób niepełnosprawnych

Post autor: hiczungł »

Taka winda z czasem może się zepsuć. Dlatego warto wiedzieć do kogo się zgłosić w celu jej naprawy. Te zadanie wolałem powierzyć profesjonalistom, dlatego odezwałem się do https://www.technivcontroll.pl/oferta.html . Serwis wind i dźwigów jest dla nich banalny, w końcu to ich specjalność! Kłopot rozwiązali w mgnieniu oka.
błądzian

Re: Winda dla osób niepełnosprawnych

Post autor: błądzian »

A masz na myśli windę czy platformę dla niepełnosprawnych? W zakresie konserwacji, serwisowania jak i remontów wind, dźwigów czy platform współpracuję z firmą Dolpol-Dźwig która oferuje profesjonalne usługi w tym temacie. Punktualni i sumienni specjaliści z Wrocławia.
Łukasz1980

Re: Winda dla osób niepełnosprawnych

Post autor: Łukasz1980 »

Na Twoim miejscu skonsultowałbym się z kimś bardziej doświadczonym. Winda musi być przede wszystkim odpowiednio zaprojektowana i prosta w użytkowaniu. Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci firmę https://pawlift-serwis-dzwigow.pl/. Posiadają szeroką wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu, modernizacji i konserwacji urządzeń dźwigowych. Nam niedawno pomogli w naprawie windy i byliśmy bardzo zadowoleni z ich usług.
DarekŃ

Re: Winda dla osób niepełnosprawnych

Post autor: DarekŃ »

Ogólnie to prawie każda winda będzie dobra dla osób niepełnosprawnych. W naszej firmie jest winda i mamy kilka osób na wózkach , które z niej korzystają ale mając takich pracowników musimy być w całym kontakcie z firmą, która taką windę będzie wstanie naprawić dokonać konserwacji. Firma https://el-dzwigsc.pl/kontakt/ El-Dźwig z Warszawy takie naprawy dokonuję w bardzo dobrych cenach.
kotka

Re: Winda dla osób niepełnosprawnych

Post autor: kotka »

W sumie rozumiem, dlaczego tego szukacie. Ja również się nad tym poważnie zastanawiam, ale prawdę mówiąc, nie mam pewności, czy uda mi się coś odpowiedniego znaleźć. Co prawda taki https://szkoleniarzeszow.pl/jak-wybrac- ... downictwie poradnik pokazali mi już najbardziej zainteresowani pracownicy, ale pewności nie mam, czy kupię, czy nie. Chętnie dowiem się jeszcze od was, jak to można rozliczyć, może jakieś dotacje są konieczne i możliwe?
ODPOWIEDZ