Usługi geotechniczne

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
Buka
Posty: 23
Rejestracja: 25 sty 2019, 10:17

Usługi geotechniczne

Post autor: Buka »

Zapraszam na stronę internetową firmy Remma-Global, która świadczy usługi w zakresie geotechniki oraz geologii. Sprawdź sam ich szeroką ofertę. Znajdziesz u nich np. usługi takie jak wykonywanie piezometrów
Awatar użytkownika
domi.nika
Posty: 73
Rejestracja: 05 wrz 2019, 9:33

Re: Usługi geotechniczne

Post autor: domi.nika »

Polecam ciekawy artykuł o tym ja w praktyce wyglądają badania geotechniczne w Polsce https://www.fao.pl/badania-geotechniczn ... a-w-polsce :D
Awatar użytkownika
BasiaNi
Posty: 55
Rejestracja: 08 lip 2019, 13:40

Re: Usługi geotechniczne

Post autor: BasiaNi »

Usługi geotechniczne warto zlecić prawdziwym specjalistom, do których z pewnością należy firma Keller. Piszą o nich na nawet na https://frappe.pl/polskie-firmy-specjal ... a-swiecie/ na dodatek działają nie tylko w Polsce, ale i za granicą.
aros

Re: Usługi geotechniczne

Post autor: aros »

Przed rozpoczęciem budowy warto wykonać badania geotechniczne, wtedy dowiecie się, czy na danym gruncie można postawić obiekt budowlany i jaki rodzaj fundamentowania będzie dla tego obiektu odpowiedni. Taka solidna wrocławska firma od badań geotechnicznych to NOVOTECH http://novotech.com.pl/kontakt/ U nas super się sprawdzili, szybko i sprawnie działają, są solidni, rzetelni i cenowo przystępni, także ja ze swojej strony jak najbardziej mogę wam ich doradzić,.
MichałŚ23

Re: Usługi geotechniczne

Post autor: MichałŚ23 »

Jeżeli jesteśmy w temacie specjalistycznych usług to jeżeli ktoś z was szuka firm, która oferuję usługi saperskie to polecam kontakt do firmy z Łeby. Firma Dikar oferuje usługi w zakresie usuwania niewybuchów, nadzór saperski, wyburzanie kominów czy usuwanie skał i lodu. Ja korzystałem z usług tej firmy, przy wyburzaniu dużego komina i powiem wam, że była to bardzo duża inwestycja i potrzebne były działania specjalistyczne i najprościej trzeba było podłożyć niewielki ładunek. Paradoksalnie jest to bezpieczniejsza metoda niż rozbieranie kominów ręcznie.
ODPOWIEDZ