Toaleta na budowie

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
Dariaa
Posty: 38
Rejestracja: 25 wrz 2019, 7:17

Toaleta na budowie

Post autor: Dariaa »

Niedługo czeka mnie przebudowanie jednej strony domu i zastanawiam sie nad toaletą
Jaką toaletę zapewniliście budowlańcom, którzy przebudowywali Wam dom?
Awatar użytkownika
meki
Posty: 34
Rejestracja: 26 wrz 2019, 13:18

Re: Toaleta na budowie

Post autor: meki »

Nie polecam na pewno toalety, która będzie stała. Nie jest to kulturalne, poza tym bedziesz musiał samodzielnie ją czyścić. Nieco droższym ale wygodniejszym rozwiązaniem jest wypozyczenie toalety przenośnej. Co dwa tygodnie albo co miesiac przyjeżdźa ekipa oraz zapewnia Ci wygodny serwis, który wszystko wyczyści. Generalnie, szacuje się, że jeśli wybieramy przenośne toalety na budowę, jedna powinna przypadać na 10 pracowników. Wobec tego wtedy, gdy na budowie pracuje 50 osób, powinniśmy zapewnić im dostęp do 5 toalet przenośnych.
https://clipper.pl/czy-toaleta-przenosn ... ry-pomysl/
Poczytaj sobie sam o tym.
Awatar użytkownika
werbena
Posty: 115
Rejestracja: 10 cze 2019, 11:34

Re: Toaleta na budowie

Post autor: werbena »

Najlepsze toalety na budowę ma w ofercie ta firma https://wcserwis.pl/toaleta-przenosna-poznan/ . Ja potrzebowałam kiedyś we Poznaniu właśnie a dokładnie to interesował mnie wynajem toalet Września . I ta firma podjęła się dowozu, potem serwisu toalety. Działają na całą Polskę, na pewno nie raz już widzieliście albo korzystaliście z ich toalet. Charakterystyczne zielone, zawsze zadbane, czyste. Stosują najlepsze płyny neutralizujące, nawet latem z toalet nie unosi się brzydki zapach. Jak wynajmować to tylko od nich myślę. Do tego ceny rozsądne za taki wynajem mają. Ale to już zależy na jaki czas wynajmują i jaką dokładnie toaletę.
Paweł

Re: Toaleta na budowie

Post autor: Paweł »

Fajna firma gdzie jest to co szukacie ------------------> https://www.toalety.pl/
WYNAJEM sprzętów do zapewnienie maksymalnego komfortu i godnych warunków sanitarnych wszędzie tam, gdzie infrastruktura otoczenia nie jest dostatecznie rozwinięta. 🚹🚺🚼
ODPOWIEDZ