Taras na lata?

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
achilles-60
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2021, 23:43

Taras na lata?

Post autor: achilles-60 »

Jak myślicie, z czego najlepiej zbudować taras, żeby wytrzymał lata? Najwyższą odpornością na zmienne warunki atmosferyczne podobno charakteryzują się tarasy kompozytowe. Potwierdzacie? Skłaniam się właśnie ku takim deskom, bo są dobra alternatywą dla tradycyjnego drewna.
Gabryśka

Re: Taras na lata?

Post autor: Gabryśka »

U nas wykonanie tarasu trochę trwało, ale na szczęście udało się wszystko skończyć, ostatnio dotarł do nas fotel wiszący i powiem wam, że jego kupno to była dobra decyzja. Teraz nie możemy od niego się uwolnić, jest bardzo wygodny i co najważniejsze stabilny, na tym bardzo mi zależało.
Koźik

Re: Taras na lata?

Post autor: Koźik »

Jeśli chcesz mieć taras na lata, to zastosuj płytę tarasową z fugą żywiczną, którą można kupić w tym sklepie https://zafuguj.pl/kategoria-produktu/f ... ej-i-plyt/. Płyta tarasowa jest bardzo wytrzymałą, zwłaszcza jeśli chodzi o warunki atmosferyczne. Jeśli chodzi o fugę żywiczną, to świetnie uzupełnia szczeliny pomiędzy płytami oraz chroni przed chwastami i mrówkami.
Gabryś

Re: Taras na lata?

Post autor: Gabryś »

Kilka lat temu robiłem dla nas taras i jestem zadowolony, wszystko trzyma się solidnie i nic z niczym się nie dzieje. A jeśli chodzi o różne meble i dodatki na taras jak i do ogrodu, to mam większość ze sklepu https://corciano.pl/ wszystko jest idealnie wykonane i co najważniejsze, solidnie.
ODPOWIEDZ