Szukam butów roboczych

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
postrś

Szukam butów roboczych

Post autor: postrś »

Poszukuję butów roboczych, w których będę spędzał 12h dziennie. Pracuje jako spawacz, ale metodą tig, więc żadnych iskier, odprysków itp. rzeczy nie ma, więc nie ma potrzeby żeby były typowo spawalnicze. Prace wykonuje na różnego typu budowach i dużo chodzę, więc muszą być lekkie i wygodne, ale z podnoskiem itd (wymogi BHP na budowach). Najlepiej wyższe do kostek, bo za krótkimi jakoś nie przepadam chyba, że ktoś mnie na prawdę do jakiś fajnych krótkich mocno przekona z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Śliwka

Re: Szukam butów roboczych

Post autor: Śliwka »

Solid gear Falcon, super wygodne, lekkie. Osobiście czasem i po 16h na nogach ;)

Pytanie ile chcesz na nie przeznaczyć pieniedzy. Zerknij sobie jednak na stronę:
https://www.ferpol.pl/pl/662-buty-robocze

W sklepie znajdziesz duży wybór dobrej jakości butów roboczych w szerokiej rozmiarówce. Jesli nie będziesz wiedział co wybrać polecam sie ich doptyac na miejscu. Powinni doradzić jakie bedą odpowiednie.
Michaś

Re: Szukam butów roboczych

Post autor: Michaś »

Ja ostatnio jak zamawiałem męskie fartuchy laboratoryjne z https://anco.com.pl/pl/p/Fartuch-labora ... meski/1200, to widziałem, że mają też w swojej ofercie buty robocze, więc możesz zajrzeć, a nóż a ich oferta przypadnie Ci akurat do gustu. Ja się u nich zaopatruję już parę ładnych lat, więc polecam.
Jolkaś

Re: Szukam butów roboczych

Post autor: Jolkaś »

Witaj. Warto wybierać tylko najlepszą jakościowo odzież. Pracownicy będą mieć większy komfort pracy i lepszą efektywność. Zwróćcie uwagę czy ubranie i buty miały wykonane uszczelnianie szwów w odzieży to bardzo istotne. My korzystamy z usług Loxy http://loxy.pl/produkty/uszczelnianie_szwow/. Wszystkie istotne informacje znajdziecie na ich stronie.
ODPOWIEDZ