Sprzedaż przed dropshipping

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Deptakł77

Sprzedaż przed dropshipping

Post autor: Deptakł77 »

Hej, może ktoś z Was prowadzi sklep internetowy i miał możliwość korzystania z dropshippingu. Chętnie coś bym się dowiedział na temat tego jak ten model w praktyce funkcjonuje i czy faktycznie warto się będzie zdecydować na taki model sprzedaży. Jeśli macie pod tym kątem jakieś konkretne doświadczenia to dajcie znać jak się to u Was sprawdzało.
Michał

Re: Sprzedaż przed dropshipping

Post autor: Michał »

W moim przypadku jeśli chodzi o decyzję odnośnie dropshippingu to była nieco przypadkowa po tym jak trafiłam na ofertę przygotowywaną przez http://sollux-lighting.pl/, ale na tą chwilę powiem szczerze, że to faktycznie propozycja, z której jestem zadowolona i mogę innym polecić. Wygoda jeśli chodzi o prowadzenie sklepu ogromna.
dropł

Re: Sprzedaż przed dropshipping

Post autor: dropł »

Sklepy przeganiają się, jak powinien wyglądać Dropshipping, skryptami importują masowo produkty z hurtowni i ładują pieniądze w Adsy albo Facebook-a...
A jest wiele istotnych kwestii (m.in SEO), przez które sklepy upadają. Dlaczego 90% sklepów w modelu dropshipping upada - https://codingisthinking.com/blog/sklep ... nkurencje/ - poczytajcie lepiej, zanim zaczniecie :arrow:
ODPOWIEDZ