Rolety do domu

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
wąsik91

Rolety do domu

Post autor: wąsik91 »

Jestem akurat na etapie poszukiwania rolet do domu - mam kilka okien dachowych, reszta standardowe. Tego jest teraz ogromny wybór, ale niestety wcześniejsze rolety były trudne w czyszczeniu, właściwie to doczyścić ich nie szło. Miał ktoś do czynienia z roletami tej firmy - https://vertex.pl/pl/? Wybór jest ogromny i wydają się naprawdę solidne, ale szukam jakiś opinii :)
Awatar użytkownika
2fast
Posty: 152
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:50

Re: Rolety do domu

Post autor: 2fast »

Ja mam u siebie rolety od firmy https://www.roltex.wroclaw.pl/ i jestem z nich bardzo zadowolony :) Wybrałem je przy remoncie kilku pokoi i była to bardzo dobra decyzja. Jak szukacie ciekawego sposobu, żeby niedużym kosztem poprawić wygląd wnętrz u was w domu czy też mieszkaniu to polecam.
żaneta

Re: Rolety do domu

Post autor: żaneta »

U mnie się super sprawdzają wszelkie rolety, do minimum ograniczyłam przeróżne firanki - wolę rolety i zasłony do ozdoby :) Większość rolet u mnie w domu jest z tej firmy - https://vertex.pl/pl/ i naprawde fajnie można je kolorystycznie dopasować i są super wykonane, nic się nie zacina, czy nie psuje. Jak ktoś szuka fajnych rolet to polecam :)
ańka

Re: Rolety do domu

Post autor: ańka »

Moim zdaniem rolety plisowane to chyba najlepsze rozwiązanie, jeśli chodzi właśnie o rolety. W domu mam rolety kupione tutaj - https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html i świetnie się sprawdzają takie plisy, dodatkowo jest tam ogromna ilośc różnych kolorów więc można sobie to idealnie dopasować do wystroju :)
buśka

Re: Rolety do domu

Post autor: buśka »

Jakie rolety wybrać to zależy od tego, do jakiego wnętrza będą one przeznaczone. Dobrym rozwiązaniem niemal do każdego wnętrza to takie rolety plisowane - https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html. One fajnie się trzymają okna, można je odpowiednio ustawić, ogółem super :)
monika0

Re: Rolety do domu

Post autor: monika0 »

wąsik91 pisze: ↑25 kwie 2021, 14:53 Jestem akurat na etapie poszukiwania rolet do domu - mam kilka okien dachowych, reszta standardowe. Tego jest teraz ogromny wybór, ale niestety wcześniejsze rolety były trudne w czyszczeniu, właściwie to doczyścić ich nie szło. Miał ktoś do czynienia z roletami tej firmy - https://vertex.pl/pl/? Wybór jest ogromny i wydają się naprawdę solidne, ale szukam jakiś opinii :)
Jeśli chodzi o okna dachowe, to pewnie plisy najlepiej się sprawdzą - https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html, czyszczenie jest przy nich też wygodne :)
natka99

Re: Rolety do domu

Post autor: natka99 »

buśka pisze: ↑29 wrz 2021, 18:19 Jakie rolety wybrać to zależy od tego, do jakiego wnętrza będą one przeznaczone. Dobrym rozwiązaniem niemal do każdego wnętrza to takie rolety plisowane - https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html. One fajnie się trzymają okna, można je odpowiednio ustawić, ogółem super :)
W tym samym miejscu są też żaluzje drewniane - https://www.karnix.pl/zaluzje-drewniane-9870.html, bardzo ładne moim zdaniem i fajnie też wyglądają we wnętrzach.
Ernesst42

Re: Rolety do domu

Post autor: Ernesst42 »

Jeśli jesteście z województwa śląskiego to polecam zapoznać się z ofertą firmy Sobimex. Ja mam od nich rolety w całym domu wewnętrzne i też zewnętrzne. Wszystko zamówione pod nasze okna dokładnie. Współpraca z tą firmą nienaganna. Kontakt naprawdę dobry z pracownikami. Wybór typów, kolorów u nich naprawdę duży. Najlepiej przejść się do ich biura, to wszystko zaprezentują, opowiedzą. Ich produkty są wysokiej jakości, więc tym bardziej polecam. Dobierzecie bez problemu najlepsze rolety dla siebie.
ODPOWIEDZ