renowacja podłogi

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
Ezaw1962
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2022, 2:13

renowacja podłogi

Post autor: Ezaw1962 »

Jak myślicie, ile może zająć renowacja podłogi drewnianej? Postanowiłem, że najwyższy czas na takie zmiany w domu, bo już zdecydowanie za długo się na to zanosiłem. Nie jestem tylko pewny czy lepiej będzie zrobić to samodzielnie czy wynająć jakichś fachowców, co sądzicie? Możecie podzielić się swoimi radami, ja ich chętnie wysłucham i wdrożę w życie :D
Awatar użytkownika
Juri1991
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2022, 5:34

Re: renowacja podłogi

Post autor: Juri1991 »

Powiem ci że ja chciałem zrobić to samodzielnie, ale szybko się okazało że potrzebne będzie szlifowanie posadzki, a tego już sam bym nie zrobił, więc tak czy siak musiałem dzwonić po fachowców. Jeśli nie chcesz tracić czasu to od razu umów się z jakąś dobrą ekipą. Przynajmniej będziesz mieć pewność, że wszystko zrobią dobrze od początku do końca i bez niespodzianek ;)
zuzula12

Re: renowacja podłogi

Post autor: zuzula12 »

Chciałabym wam polecić ofertę na sztukateria mardom to oferta na sztukaterie do domu. Ja chcę mieć we wnętrzu takie listwy bo to dodaje charakteru i jest bardzo eleganckie. Polecam sprawdzić na całą ofertę bo sa tam też panele i podłogi. Polecam
Miras

Re: renowacja podłogi

Post autor: Miras »

Panele podłogowe to doskonała alternatywa dla tradycyjnego drewna, oferująca podobny efekt wizualny przy niższych kosztach i prostszej instalacji. Dla osób zainteresowanych takim rozwiązaniem, sklep https://swiatpaneli.rzeszow.pl/ przygotował szeroką gamę produktów, które imitują różne gatunki drewna, od jasnego dębu po ciemny orzech, pozwalając na stworzenie ciepłego i przytulnego wnętrza w każdym domu.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 69
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:24

Re: renowacja podłogi

Post autor: kasiunia »

Renowacja podłogi? Jeśli zadbacie w momencie, kiedy ja tworzycie o dobry materiał to bardzo długo nie będziecie musieli myśleć o tym aby poddawać ja renowacji. Uważam ,że takie podłogi drewniane Białystok powinny was zadowolić. Wybór jest całkiem spory a mogę jedynie podpowiedzieć ,że dużym zainteresowaniem cieszą się podłogi tzw, hybrydowe.
ODPOWIEDZ