Projekt z wizualizacją

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
Godehard1988
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2021, 9:41

Projekt z wizualizacją

Post autor: Godehard1988 »

Cześć forumowicze. Uważacie, że wizualizacje wnętrz 3D są przydatne? Według mnie tak, bo nie każdy potrafi sobie wyobrazić projekt w rzeczywistości. Szczególnie jeśli wszystko jest rozrysowane i niezrozumiałe dla klienta. Korzystaliście z takiej możliwości? Polecacie?
Pędzich

Re: Projekt z wizualizacją

Post autor: Pędzich »

Szukając projektu domu też zwracaliśmy uwagę czy są dodane wizualizacje. Należymy oboje z mężem do tej grupy ludzi, którzy na płaskim planie niewiele widzą. Między innymi z tego względu zdecydowaliśmy się na projekt od pracowni MG Projekt, u nich jest bardzo dużo wizualizacji. Nawet można sobie wybrać tylko projekty z wizualizacją wnętrz do oglądania. My postanowiliśmy zamówić Dom na Parkowej 7B https://www.mgprojekt.com.pl/dom-na-parkowej-7-b ze względu na bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń, ale jest tam dużo ładnych domów, więc prawie każdy znajdzie coś dla siebie.
Włodek

Re: Projekt z wizualizacją

Post autor: Włodek »

Takie przestrzenne pokazanie przestrzeni to fajna sprawa - dopiero wtedy widać, jak to naprawdę będzie wyglądało i czy będzie nam pasowało. Dlatego dobrze jeśli projektant który wykonuje wam projekt wnętrze oferuje taką wizualizację. Jeśli nie to polecam biuro pani Sandry Mayer - https://mayer.org.pl/ . Wszystkim się zajmie profesjonalnie i zaprojektuje wam wygodne, eleganckie i funkcjonalne wnętrza.
Aguś_97

Re: Projekt z wizualizacją

Post autor: Aguś_97 »

Jestem absolwentką renomowanej uczelni na kierunku https://www.ssw-sopot.pl/architektura/ . Po ukończeniu studiów nadal się rozwijałam na wielu kursach i teraz postanowiłam spróbować swoich sił w branży. Zajmuję się wizualizacją wnętrz 3D. Może ktoś potrzebuje pomocy podczas urządzania nowego mieszkania czy przy remoncie. Chętnie pomogę i zdobędę więcej doświadczenia.
Tomuś78

Re: Projekt z wizualizacją

Post autor: Tomuś78 »

Jeśli chodzi o mnie, to powiem wam, że ostatnio zaczęłam poszukiwać odpowiedniego projektu domu dla siebie i swojej rodziny. Ofert na rynku jest naprawdę sporo, więc ciężko wybrać się na coś konkretnego. Nie ukrywam, że bardzo spodobały mi się propozycje od firmy https://www.archeton.pl/ i chyba właśnie na nie się zdecyduje. Co uważacie o tej pracowni?
KaśkaM32

Re: Projekt z wizualizacją

Post autor: KaśkaM32 »

Budowę każdego domu zaczynamy od tych samych czynności - wybór działki budowlanej oraz projektu budowlanego. Właśnie wybór projektu jest kluczowym momentem bo od dobrego wyboru zależeć będzie nasze przyszłe zadowolenie i komfort mieszkania w nowym domu. Wybór projektu w naszym przypadku trwał ponad trzy miesiące. Na końcu mieliśmy trzech faworytów ale wybraliśmy projekt z pracowni Mg Projekt - https://www.mgprojekt.com.pl/dom-na-przytulnej .To projekt o nazwie dom na przytulnej - projekt z idealnym dla naszych potrzeb układem pomieszczeń.
ODPOWIEDZ