Projekt domu

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
rucik
Posty: 75
Rejestracja: 17 sty 2020, 9:12

Projekt domu

Post autor: rucik »

Witajcie, ja dzisiaj do was wpadłem z takim ogólnym zapytaniem. Jeśli nie macie jeszcze własnego domu, to jaki projekt wam się marzy? A jeśli macie, to jaki wybraliście? Chętnie o tym porozmawiam ;) . Może się też zainspiruję...
Awatar użytkownika
roza15
Posty: 72
Rejestracja: 09 sty 2019, 23:29

Re: Projekt domu

Post autor: roza15 »

NIE MAM jeszcze wybranego projektu, ale za to wiem, że zaufam pracowni https://www.mgprojekt.com.pl/ . Oni zbyt wiele dobrego robią dla swoich klientów, by ich pominąć. I stronę główną odnowili ostatnio, i prowadzą grupy dyskusyjne na Facebooku, i mają dosłownie świetne forum budowlane.
Awatar użytkownika
nat
Posty: 98
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:17

Re: Projekt domu

Post autor: nat »

I dobrze zrobisz, biorąc MG Projekt. Ja mam od nich projekt, brat wziął od konkurencyjnej firmy. I co? On ma ciągłe poprawki, problemy jakieś, a ja zaraz będę miała stan surowy zamknięty. Także to mówi wiele o tym, jaka pracownia jest dobra. MG Projekt mogę Ci polecić.
Awatar użytkownika
domek8
Posty: 156
Rejestracja: 25 maja 2019, 12:16

Re: Projekt domu

Post autor: domek8 »

dom jakoś mnie nie kręcił zdecydowanie bardziej wolałam mieszkanie. Sama planując zakup mieszkania, chętnie postawiłabym na ofertę kreator dom i Osiedle garden park na obrzeżach miasta Warszawa . Tam są dostępne lokale o różnej powierzchni i fajnym standardzie, a co więcej miejsce to jest bardzo atrakcyjnie położone, co dodatkowo jest atutem.
ODPOWIEDZ