Pompy ciepła od AIWA

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Jola522

Pompy ciepła od AIWA

Post autor: Jola522 »

Jestem w trakcie budowy domu i szukam pompy ciepła dla siebie. Musi mieć dobrą jakość i być łatwa w sterowaniu. W oko wpadła mi AIWA, która dodatkowo jest dosyć tania. Co myślicie o pompach tej marki? Warto się na nie zdecydować??
Lalka39

Re: Pompy ciepła od AIWA

Post autor: Lalka39 »

AIWA jest dobrym przykładem tego, że porządna pompa nie musi być w cale droga. Gorąco polecam ich produkty. Dostaniesz na nie długi okres gwarancji i pewność, że będą łatwe w sterowaniu, a rachunek za prąd nie będzie budził grozy :D
Felek898

Re: Pompy ciepła od AIWA

Post autor: Felek898 »

Muszę przyznać, że to wybór z którego będziesz zadowolona. Oczywiście musisz wiedzieć o tym, że trzeba dobrać odpowiednią moc takiej pompy. Polecam na spokojnie zapoznać się z ich ofertą, bo jest w czym wybierać. Mają wiele atutów - długi czas gwarancji, rozsądna cena za pompę, niskie zużycie prądu i cicha praca to tylko część z nich.
Ari951

Re: Pompy ciepła od AIWA

Post autor: Ari951 »

Genialne, inteligentne, łatwe w obsłudze. Polecam, pompy mają wysoką jakość, a ich wybór jest całkiem spory. Jeśli chcesz na spokojnie przyjrzeć sie ich specyfikacjom, to polecam zajrzeć na stronę: https://www.aiwa.pl/ tu wszystko jest dokładnie rozpisane.
Jola552

Re: Pompy ciepła od AIWA

Post autor: Jola552 »

Dzięki! W takim razie pozostało mi teraz tylko zastanowić się nad tym czy lepszy będzie Split czy Monoblok i po prostu dobrać odpowiednią moc, aby pompa faktycznie się sprawdzała i nie dawała mi wysokich rachunków za prąd.
tsunadehime

Re: Pompy ciepła od AIWA

Post autor: tsunadehime »

Jak spisuje się w Waszym domu pompa ciepła czyste powietrze ? Jest to dla mnie ważna wskazówka, bo od dawna zastanawiam się właśnie nad takim kierunkiem w moim domu. Nie tylko chodzi o nowoczesność, ale i o ekologię, a na koniec o wygodę. Co sądzicie? Jakie macie zdanie?
Gość

Re: Pompy ciepła od AIWA

Post autor: Gość »

Bardzo dziękuję za polecenia! Zawsze warto mieć kilka opcji do rozważenia. Teraz mam dobry punkt wyjścia do dalszych poszukiwań. a powiem wam że rynek jest tak szeroki że glowa mała i jak ktoś się nie zna to nie ma opcji żeby wybrac odpowiedni model czy markę
Gość

Re: Pompy ciepła od AIWA

Post autor: Gość »

Również słyszałam pozytywne opinie o Aiwa. Wygląda na to, że mają solidne podejście do tematu. Dzięki za przypomnienie o nich! jednak co polecenie to polecenie, samemu to czasami naprawdę trudno trafić na coś porządnego - musze zbadać ten temat dogłębnie :)
Gustek

Re: Pompy ciepła od AIWA

Post autor: Gustek »

Dla właścicieli budynków komercyjnych, pompa ciepła monoblok może zaoferować atrakcyjne rozwiązanie do ogrzewania i chłodzenia dużych przestrzeni. System ten, będący bardziej kompaktowym rozwiązaniem, jest szczególnie odpowiedni tam, gdzie przestrzeń na tradycyjne systemy HVAC jest ograniczona. Szczegółowe analizy dotyczące zastosowania i wydajności takich systemów dostępne są pod linkiem https://wiadomosciwadowice.pl/202307105 ... go-budynku co może pomóc w planowaniu odpowiedniego systemu grzewczego.
Arnold

Re: Pompy ciepła od AIWA

Post autor: Arnold »

Osoby zainteresowane zwiększeniem efektywności energetycznej swojego systemu CWU powinny rozważyć sterownik z funkcją adaptacyjnej regulacji pracy pompy. Informacje na temat sterowników, które automatycznie dostosowują pracę pompy do aktualnego zapotrzebowania, znajdują się na stronie https://pieknydom24.pl/jaki-sterownik-k ... cyjnej-cwu i tego typu rozwiązania przyczyniają się do znacznego obniżenia kosztów eksploatacji i są korzystne dla środowiska.
ODPOWIEDZ