Oznakowanie dróg transportowych

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
Stojan
Posty: 28
Rejestracja: 26 mar 2019, 12:58

Oznakowanie dróg transportowych

Post autor: Stojan »

Chcę zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo na produkcji. Z tego powodu chcę zlecić wykonanie odpowiedniego oznakowania dróg transportowych. Co sądzicie na temat firmy malowanielinii? Jak oceniacie jej realizacje?
Awatar użytkownika
sabina_76
Posty: 16
Rejestracja: 25 lut 2019, 17:56

Re: Oznakowanie dróg transportowych

Post autor: sabina_76 »

Malowanie linii to profesjonalna firma, która wykona dla Ciebie czytelne i wyraziste drogi transportowe. Najlepiej wejdź na jej stronę i zapoznaj z ofertą – gdyż jest naprawdę szeroka.
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 88
Rejestracja: 22 mar 2019, 11:51

Re: Oznakowanie dróg transportowych

Post autor: rozmowna »

A powiedz, skoro już rozmawiamy sobie, jakie masz podłoże w firmie? Wykorzystałeś na przykład asfalt drogowy czy może jakiś inny materiał? Mąż też chce na halę z autami coś wylać, ale nie możemy się właśnie zdecydować, co. Chyba będzie to dobre rozwiązanie? A może jednak coś innego zasugerujesz?
Awatar użytkownika
bucikowa
Posty: 84
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:00

Re: Oznakowanie dróg transportowych

Post autor: bucikowa »

Rzuć okiem na malowanie dróg i ulic Szczecin Drogmal: http://drogmal.pl/malowanie-drog-i-ulic/ . Firma ta specjalizuje się w tego typu usługach, jest także producentem znaków drogowych. Sądzę, że znajdziesz u nich to czego szukasz.
ODPOWIEDZ