Ogrodzenie - kiedy?

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
Rafał-67
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2022, 5:17

Ogrodzenie - kiedy?

Post autor: Rafał-67 »

Na jakim etapie budowy domu zdecydowaliście się postawić ogrodzenie? Czy juz na etapie budowy (bo wiadomo przecież, że na działce trzyma się sporo wartościowych produktów, maszyn itp) czy ze względu na oszczędności jednak na końcowym etapie? Przy okazji, może doradzicie, czy wygodnie byłoby od razu zainwestować w napędy do bram automatycznych? :-) Sami nie wiemy.
Awatar użytkownika
meki
Posty: 38
Rejestracja: 26 wrz 2019, 13:18

Re: Ogrodzenie - kiedy?

Post autor: meki »

Moim zdaniem dobrze jest docelowe ogrodzenie stawiać jak już wszystko jest wybudowane. I kiedy wiemy, ze żaden ciężki sprzęt taki jak dźwig, nie będzie wjeżdżał na naszą działkę. Dzięki temu bedziemy mieli pewność, ze ogrodzenie się nie uszkodzi:
https://efekt-metal.pl/

Daje namiar na firmę która produkuje ogrodzenia i na której usługi się zdecydowałem. Jestem bardzo zadwoolony, ogrodzenie porządne, dobrej jakości oraz jednocześnie na długie lata. Firma wykonuje ogrodzenia kute.
karolajna

Re: Ogrodzenie - kiedy?

Post autor: karolajna »

U nas kończymy wnętrza, elewacja już jest i właśnie byliśmy wybierać ogrodzenie. Oferta od https://polbram.eu/ nam się spodobała i od nich ogrodzenie panelowe do siebie wybraliśmy
ODPOWIEDZ