Nowoczesne mieszkanie

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
Marika79
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2020, 20:45

Nowoczesne mieszkanie

Post autor: Marika79 »

Współpracował ktoś z was z Intus Group? Chciałabym zlecić im zaprojektowanie wnętrza mojego mieszkania. Ich oferta wydaje się najkorzystniejsza. Co o nich sądzicie?
Awatar użytkownika
Uta-98
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2020, 12:32

Re: Nowoczesne mieszkanie

Post autor: Uta-98 »

Projektanci z Intus Group są niesamowicie kreatywni, a ich realizacje przechodzą wszelkie oczekiwania. W dodatku zawsze wychodzą z jakąś ciekawą inicjatywą i pomysłem, ale głównie stawiają na zgodność z oczekiwaniami klienta.
Awatar użytkownika
atenro
Posty: 634
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:32

Re: Nowoczesne mieszkanie

Post autor: atenro »

Widziałem fajną stronę o tej tematyce
http://lekom.pl/
Awatar użytkownika
jedrzej33
Posty: 96
Rejestracja: 17 lip 2020, 11:09

Re: Nowoczesne mieszkanie

Post autor: jedrzej33 »

Jeśli jest do wykonania remont, to do najczęstszych prac które są do wykonania gdy mamy na myśli remont mieszkania są: malowanie, tynki, układanie płytek, układanie paneli, układanie płytek oraz montaż płyt kartonowo - gipsowych. Często trzeba się mocno postarać, aby znaleźć porządną firmę która wykona dla nas zlecone prace. Należy pamiętać, że niska cena nie powinna ani nie może być jedynym kryterium przy wyborze wykonawcy. Warto się postarać zdobyć dojście do poprzednich prac wykonanych przez daną firmę. A jeśli mamy do wykonania instalacje sanitarne lub instalacje elektryczne to szczególną uwagę powinniśmy przywiązać do ewentualnych uprawnień, jakie nasz potencjalny wykonawca powinien posiadać. Bezpieczeństwo - poza jakością, decydując się na usługi budowlane powinno być kwestią priorytetową przy wykonywaniu jakichkolwiek prac remontowych. Przy jeszcze poważniejszych zleceniach jak np. ocieplenie elewacji czy budowa domu należy zwrócić uwagę na standardy pracy danej firmy. Należy przygotowac sobie listę nurtujących nas pytań i bez zastanowienia o wszystko wypytać. Uczciwy wykonawca nie będzie miał żadnych oporów przed wytłumaczeniem nam wszystkich istotnych i nurtujących nas zagadnień.
Awatar użytkownika
karolla
Posty: 61
Rejestracja: 08 paź 2019, 18:25

Re: Nowoczesne mieszkanie

Post autor: karolla »

Moja siostra kupiła bardzo ładne mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Gdańskie Tarasy, będzie tam nawet strefa fitness na dachu a osiedle jest budowane bez barier architektonicznych czyli będzie się równie dobrze mieszkało osobom starszym jak i mamom z małymi dziećmi
ODPOWIEDZ