Nowe okna od Drutex

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
kamil3002

Nowe okna od Drutex

Post autor: kamil3002 »

Myślimy o wymianie okien i zastanawiamy się nad firmę Drutex. Czy ich okna są odpowiednio szczelne i dopasujemy je bez żadnego problemu? Jak z jakością ich okien? Może ktoś posiada takie okna i może coś więcej na ich temat powiedzieć?
pola9533

Re: Nowe okna od Drutex

Post autor: pola9533 »

Od wielu lat podobają mi się okna drewniane, ale jednak nie pasują one do naszego projektu i nie do końca przekonują mnie ich wszystkie parametry, dlatego rozważam ofertę Drutex i szczególnie zainteresowała mnie seria Duoline, bo to okna z mieszanką aluminium i właśnie drewna.
Vini7

Re: Nowe okna od Drutex

Post autor: Vini7 »

Dla domów z poddaszem, odpowiednie zabezpieczenie okien dachowych jest kluczowe. Rolety zewnętrzne na okna dachowe Poznań dostępne na http://rolostyl.pl/realizacje/rolety-ze ... owe-poznan to idealne rozwiązanie, które łączy funkcjonalność z estetyką.
emili992

Re: Nowe okna od Drutex

Post autor: emili992 »

A czy takie połączenie aluminium i drewna w oknach to dobre rozwiązanie? Też zdecydowanie jestem fanką okien drewnianych, ale bardziej podoba mi się ich design niż wszystkie inne właściwości. Więc wygląd drewna, a właściwości aluminium to chyba najlepsze opcja. Czy właśnie na to mogę liczyć w tych oknach Drutex?
karola0433

Re: Nowe okna od Drutex

Post autor: karola0433 »

Uważam, że połączenie drewna to fajna propozycja. O konkretnych parametrach najlepiej przeczytać u producenta, bo nie do końca jest tak, że to tylko wygląd drewna i tylko właściwości aluminium. W punktach sprzedaży Drutex dokładnie i bez problemu wszystko Wam wyjaśnią.
ODPOWIEDZ