montaż obróbek komina

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Miłosz02

montaż obróbek komina

Post autor: Miłosz02 »

Witam, jest tutaj osoba, która wykonywała montaż obróbek komina? Na stronie http://fachowydekarz.pl/montaz-obrobek-komina/ znalazłem sporo informacji na ten temat i zastanawiam się czy faktycznie tak łatwo się to montuje. Może ktoś z Was robił takie obróbki i powie mi coś więcej na ten temat?
dobrń

Re: montaż obróbek komina

Post autor: dobrń »

No nie bardzo. Naszym kominem zajęli się profesjonaliści z firmy Usługi Kominiarskie Adam Orell – Szczecin https://kominiarze-szczecin.pl/uslugi/m ... odpornych/ Ich oferta jest szeroka, montują wkłady kominowe, wykonują frezowania, naprawy kominów, itp. Dobrze jest mieć do nich namiary, jakby coś się działo, bo to dobrzy fachowcy z doświadczeniem, którzy znają się na swojej pracy, polecam.
Freya

Re: montaż obróbek komina

Post autor: Freya »

My z kolei robiąc generalny remont domu wymieniliśmy cały system kominowy. Miało to związek m.in. z tym, że przestaliśmy ogrzewać węglem decydując się na bardziej ekologiczny kocioł olejowy. Korzystając z oferty PEKABET kupiliśmy system dedykowany dla paliw ciekłych. Otrzymaliśmy gwarancję, instalacja grzewcza działa jak należy. Dużo nie zapłaciliśmy a naprawdę jesteśmy zadowoleni. Montażem zajął się zaś mój szwagier- zna się na rzeczy więc poradził sobie sprawnie.
ODPOWIEDZ