Kto zamontuje klimatyzację?

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
ginter_88
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2020, 1:15

Kto zamontuje klimatyzację?

Post autor: ginter_88 »

Witajcie.
Przydałby mi się jakiś fachowiec, który zamontuje klimatyzację w moim domu. Szukam speca z Łodzi lub okolic, więc jeśli kogoś takiego znacie, to podzielcie się namiarami. Będę wdzięczny ;)
Awatar użytkownika
Klementyna1991
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2020, 23:37

Re: Kto zamontuje klimatyzację?

Post autor: Klementyna1991 »

Polecam zapoznać się z ofertą Centrum Rekuperacji. Jeśli chodzi o klimatyzację, to montują ją naprawdę szybko i sprawnie, a wszystko działa, jak powinno. Zajmują się też rekuperatorami czy pompami ciepła. Rzetelna firma :)
Awatar użytkownika
jedrzej33
Posty: 96
Rejestracja: 17 lip 2020, 11:09

Re: Kto zamontuje klimatyzację?

Post autor: jedrzej33 »

Zawsze gdy jesteśmy na to gotowi i decydując się na remont warto mieć jakiś zorganizowany plan działań oraz jasno okreslone cele które finalnie chcemy osiągnąć. Wydaje się być jasne, że remont mieszkania wiąże się ze sporymi nakładami finansowymi. Wykonując np. montaż płyt kartonowo - gipsowych tj. montaż sufitów podwieszanych czy montaż ścianek działowych możemy zaingerować w przestrzeń naszego domu / mieszkania. Przed decyzją nad demontażem ścian wykonując wyburzenia ścian trzeba pamiętać aby ewentualnie uzyskać wszelkie niezbędne pozwolenia. Należy wystrzegać się wszelkich aktów samowoli budowlanej, bo mogą nas dosięgnąć konsekwencje prawne, a w konsekwencji karne i/lub finansowe. Możliwości na aranżację i wykończenia wnętrz ograniczają jedynie nasza wyobraźnia i budżet. Istnieje praktycznie nieograniczona możliwość aranżacji. W internecie można znaleźć np. blog budowlany z którego można czerpać pomysły i inspiracje. Do najczęstszych prac wykończeniowych należą: wykonanie gładzi, położenie tynków, malowanie ścian, układanie płytek, układanie paneli podłogowych, montaż oświetlenia, tapetowanie, gruntowanie, a nawet montaż mebli. Dlatego decydując się na usługi firmy zewnętrznej (najczęstszy wybór) należy zaznajomić się z poprzednimi realizacjami danego wykonawcy. Niemniej (choć w moim odczucie jednak nie tak ważnym jak jakość) ważna jest cena relizacji. Warto zaznajomić się czy usługi budowlane danego wykonawcy nie są przesadnie drogie lub podejrzanie tanie. Tak, warto zwrócić uwagę, czy cena nie jest za niska w porównaniu do konkurencji, zdarza się bowiem, że niska cena jest jedynym atutem danego wykonawcy i nie warto skorzystać z jego usług ze względu na niską jakość wykonania. Można też zasięgnąć opinii znajomych lub rodziny otrzymując kontakt do danej firmy z polecenia. Warto wysłuchać co maja do powiedzenia poprzedni klienci. Ewentualne referencje również są mile widziane.
lajla

Re: Kto zamontuje klimatyzację?

Post autor: lajla »

u nas klimatyzacje montowala nam ta sama firma, ktora robila nam instalacje ogrzewania :) Levada, maja szeroki zakres uslug i doswiadczone ekipy montazowe
Ślusar22

Re: Kto zamontuje klimatyzację?

Post autor: Ślusar22 »

W zakresie doboru projektowania, montażu oraz serwisu urządzeń klimatyzacyjnych mogę doradzić skorzystanie z usług https://jkprojekt.pl Bardzo doświadczona i profesjonalna firma ze sprawdzoną ekipą pracowników, która naprawdę zna się na tym, co robi.
ODPOWIEDZ