Kredyt na panele fotowoltaiczne

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
florentyna68
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2020, 4:57

Kredyt na panele fotowoltaiczne

Post autor: florentyna68 »

Witajcie :) Czy staraliście się może o kredyt na panele fotowoltaiczne? Dowiedziałam się o nim z oferty czasnakredyt.pl. Akurat mam w planach taką inwestycję. Uważacie, że warto konsultować się ze wspomnianymi doradcami?
Awatar użytkownika
Felicja1995
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2020, 17:02

Re: Kredyt na panele fotowoltaiczne

Post autor: Felicja1995 »

Oczywiście, że tak, bo doradcy z czasnakredyt.pl doskonale się na tym znają. Poza tym, że fachowo doradzają, to pomagają też przejść sprawnie przez wszystkie procedury. Oszczędzasz na czasie i masz pewność, że wszystko jest w porządku.
Awatar użytkownika
slowikkrak
Posty: 45
Rejestracja: 29 sie 2019, 22:13

Re: Kredyt na panele fotowoltaiczne

Post autor: slowikkrak »

Kredyt na taki cel możemy otrzymać w wielu instytucjach, najlepszą ofertę pomogą nam dobrać eksperci z firmy Bold Invest https://www.boldinvest.pl/ . Panele fotowoltaiczne to element który zwróci się bardzo szybko, kredyt to bardzo dobra inwestycja w tym przypadku. Firma finansowa znajdzie nam najlepszą ofertę a dzięki temu inwestycja zwróci się dużo szybciej.
Awatar użytkownika
kropkowana
Posty: 91
Rejestracja: 29 lis 2019, 11:57

Re: Kredyt na panele fotowoltaiczne

Post autor: kropkowana »

na szczescie nie musialam sie zapozyczac zeby zamontowac u siebie panele :) wybralam firme Levada, maja spory wybór jesli chodzi o wzornictwo, zajmuja sie tez montazem i pomagaja ubiegac sie o dofinansowanie
Awatar użytkownika
jedrzej33
Posty: 96
Rejestracja: 17 lip 2020, 11:09

Re: Kredyt na panele fotowoltaiczne

Post autor: jedrzej33 »

Gdy już zdecydujemy się na poważny remont lub gdy jest wykonywana budowa domu to warto pomyśleć aby przeprowadzić także termomodernizację. W pierwszej kolejności warto pomyśleć aby wymiana okien była podstawową kwestią w przypadku tego zagadnienia. Szczelne okna zapobiegają powstawaniu mostków cieplnych. Warto pamiętać, aby wykonawca który świadczy dla nas usługi budowlane był doświadczoną firmą i miał za sobą już wykonane tego typu inwestycje, najlepiej poparte konkretnymi referencjami od poprzednich Klientów. Nowe okna również nadają estetyczny wymiar naszemu domowi / mieszkaniu i zdecydowanie mogą zrobić dobre "pierwsze wrażenie". Inną, choć zdecydowanie bardziej kosztowną inwestycją jest ocieplenie elewacji. Pomimo, że to znaczny wydatek to absolutnie z biegiem czasu w pełni się zwraca i "zarabia" dla nas pieniądze, poprzez zaoszczędzenie wydatków na ogrzewanie. Elewacja może być wykonana z różnego rodzaju materiału / surowca np. drewniana elewacja, elewacja z klinkieru, elewacja z kamienia i ze względu na to technika oraz metoda wykonania ocieplenia może się różnić. W miastach najpopularniejszym i praktycznie najsłuszniejszym rozwiązaniem jest wykorzystanie styropianu i tynku elewacyjnego. W perspektywie czasu w budynku mieszkalnym - bloku - wszyscy mieszkańcy zaoszczędzą środki na ogrzewaniu co ma wymiar nie tylko ekonomiczny ale również ekologiczny, a teraz wszyscy staramy się dbać o środowisko naturalne, gdzie centralne ogrzewanie najczęściej właśnie jest oparte o spalanie paliw kopalnych (węgla). Także docieplenie elewacji jest bardzo ważnym zabiegiem i usprawnia w znacznym stopniu przeprowadzenie termomodernizacji.
Awatar użytkownika
unlilka
Posty: 154
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:40

Re: Kredyt na panele fotowoltaiczne

Post autor: unlilka »

W aasa mają uczciwą ofertę pożyczek. W banku nie chcieli dać to spróbowałam przez internet na dowód i się udało :) Polecam, nie oszukują, nie doliczają nic ponad to co jest napisane, szybko idzie weryfikacja. Chwila moment i kasa jest
LIŚCIE

Re: Kredyt na panele fotowoltaiczne

Post autor: LIŚCIE »

Nie wiem, czy od razu warto szukać kredytu – może warto znaleźć firmę, która pomoże dobrać odpowiedni rozmiar paneli, dzięki czemu nie będzie konieczne branie pożyczki? A z czasem będzie można rozbudować źródło energii. My korzystaliśmy z fotowoltaika Częstochowa i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: Kredyt na panele fotowoltaiczne

Post autor: mczay »

Warto jest wybrać do tego celu firmę, która specjalizuje się w takich rozwiązaniach i posiada doświadczenie w montażu fotowoltaiki na większych obszarach. Ta firma posiada ciekawie przedstawioną ofertę dla domów i firm https://strefaenergii.com/ (Strefa Energii, Sowia 7B, 25-658 Kielce, NIP: 865-23-45-284, REGON: 180658754, Adres e-mail: biuro@strefaenergii.com, Telefon kontaktowy: 535989535). Zastanawia mnie tylko żywotność paneli fotowoltaicznych.
ODPOWIEDZ