Jaki napęd do bramy wybrać?

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
Ritos
Posty: 84
Rejestracja: 19 gru 2018, 15:59

Jaki napęd do bramy wybrać?

Post autor: Ritos »

Jakiej firmy bramę garażową polecacie ? Sprawdzałem ofertę firmy nice https://www.nice.pl/kategoria/bramy-garazowe mają naprawdę świetną ofertę i z tego co czytałam to wiele osób bardzo chwali ich produkty piszą że świetna jakość wykonania i bezawaryjność , co mi możecie poradzić ?
Awatar użytkownika
oleczka
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 16:20

Re: Jaki napęd do bramy wybrać?

Post autor: oleczka »

Ja doradzam się ekspertów. Wiem, że taka pomoc jest najlepsza.
We wszystkim, co nas spotyka, ukryty jest sens
Awatar użytkownika
smerfetka
Posty: 112
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:15

Re: Jaki napęd do bramy wybrać?

Post autor: smerfetka »

Kochani, a mnie zastanawia taka kwestia czy mogę wmontować automat do takiego garażu blaszanego do bramy? Ponieważ chce postawić obiekt solidny i tani postanowiłam, że wybiorę ofertę od producent garaże blaszane mazowieckie. Porównując ich do konkurencji to naprawdę rzetelnie wykonują swoją prace, ich garaże cieszą się sporym zainteresowanie i są w najlepszej chyba cenie.
Awatar użytkownika
werbena
Posty: 118
Rejestracja: 10 cze 2019, 11:34

Re: Jaki napęd do bramy wybrać?

Post autor: werbena »

Z tego co wiem to napędy firmy Nice czy BFT są jak najbardziej w porządku i często po takie wykonawcy sięgają. Ale na pewno mimo wszystko najlepiej się doradzić fachowców, takich jak jest firma Bram Serwis z Kołobrzegu. Od lat zajmują się doborem, montażem a także serwisem bram i ogrodzeń oraz automatyką do nich właśnie. W ofercie mają także bramy garażowe. Współpracują z najlepszymi producentami i dzięki temu mogą łatwo ocenić i doradzić która brama i jaki system w przypadku danego klienta i jego możliwości finansowych będzie akurat odpowiedni. Można im spokojnie zaufać, znam nie jednych którzy to zrobili i nie żałują.
Awatar użytkownika
stase4
Posty: 7
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:23

Re: Jaki napęd do bramy wybrać?

Post autor: stase4 »

Bardzo dużo pożytecznych informacji na temat automatyki do bram znajduje się na blogu firmy Hammerman-Tech: https://www.hammerman-tech.pl/blog/jaki ... przesuwnej Tam masz wszystko napisane, jaką automatykę wybrać w zależności od rodzaju bramy.
Awatar użytkownika
SebastianEl
Posty: 196
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:36

Re: Jaki napęd do bramy wybrać?

Post autor: SebastianEl »

W przypadku wyboru napędu też dość długo zastanawiałem się nad podjęciem ostatecznej decyzji i musiałem trochę poradzić się sąsiadów. Ostatecznie postawiłem na JBPartner i nie żałuję, ponieważ mają jedne z lepszych propozycji napędów w ofercie i to za rozsądne pieniądze. U mnie to MaxGate Arm Swing którą już zeszłej zimy sprawdziłem w różnych trudniejszych warunkach i zdała egzamin. Teraz zaczynam poszukiwania do bramy wjazdowej na nasz magazyn, bo go też trzeba będzie wymienić. Tutaj raczej sprawdzi się już coś wytrzymalszego i prawdopodobnie będzie to Maxgate 2000Kg :)
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 116
Rejestracja: 23 wrz 2019, 5:46

Re: Jaki napęd do bramy wybrać?

Post autor: pukla123 »

polecam tutaj zajrzec na tą stronę https://www.eelektryka.com/364-automatyka-budynkowa i mysle ze tam doradcy podpowiedzą Ci co będzie najlepsze w twojej sytuacji
ODPOWIEDZ