Jaka ochrona domu?

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
Ciri
Posty: 11
Rejestracja: 24 maja 2020, 1:52

Jaka ochrona domu?

Post autor: Ciri »

Na jaką formę ochrony domu się zdecydowaliście? Podpisanie umowy z profesjonalną agencją ochroniarską, monitoring? Wiem, że w naszej okolicy polecana jest firma ochroniarska Saipp Security https://saippsecurity.pl i pewnie zdecydujemy się na współpracę z nimi.
Poteł

Re: Jaka ochrona domu?

Post autor: Poteł »

W takim razie jeżeli szukacie dobrej jakości systemów do monitoringu domu, to może warto w takim razie zastanowić się nad wyborem porządnych rozwiązań, które pozwalają chronić nasz dom i majątek przed próbami kradzieży, czy włamań tym bardziej podczas naszych nieobecności. Dlatego też my zdecydowaliśmy się na gotowy zestaw od orllo https://orllo.pl/zestaw-do-monitoringu- ... 1080p.html z polecenia znajomego. Jakość nagrań Full HD, tryb nocny, powiadomienie alarmowe i wiele innych warto sprawdzić, myślę że się nie zawiedziecie ;)
słownik

Re: Jaka ochrona domu?

Post autor: słownik »

Agencje, które zajmują się ochroną, często używają takich narzędzi https://spyroom.pl/pl/shop/ochrona-indywidualna/ , to pełna oferta ochrony indywidualnej. Przyda się ona również podczas konwojów w pracy, w momencie kiedy trzeba przewieść większe ilości gotówki, elementy takiej ochrony sprawdzą się idealnie.
arekk

Re: Jaka ochrona domu?

Post autor: arekk »

Jeśli o nas chodzi to mamy umowę z warszawską agencją ochrony Securitas, dlatego o ile jesteście z okolicy to namawiam was do sprawdzenia ich sobie, to mega profesjonalna firma, fachowo wam doradzą i pomogą w decyzji, co wybrać. Tu macie ich stronkę - https://www.securitas.pl/solutions/klie ... -alarmowe/ Ofertę mają dobrą, szeroką, można u nich wybrać czujniki alarmowe zbicia szyby i drgań, otwarcia drzwi i okna, czujniki ruchu a także czujniki dymu i gazu, my mamy też u nich monitoring wideo. Sprawdźcie sobie konkrety na wyżej podanej stronie internetowej.
ŁukaszPL75

Re: Jaka ochrona domu?

Post autor: ŁukaszPL75 »

Ja po dłuższym namyśle zdecydowałem się na instalację systemu alarmowego i monitoringu CCTV na terenie mojego gospodarstwa rolnego. Doborem i montażem sprzętu zajęli się pracownicy firmy EBX z Łodzi. Wszystkie urządzenia są precyzyjne, łatwe w obsłudze i trudne w nieuprawnionej dezaktywacji. Jak dotąd jestem bardzo zadowolony z ich działania, dlatego szczerze mogę je polecić. Więcej informacji możecie znaleźć na stronie internetowej: http://www.ebx.pl/oferta-handlowa.
Jerzy Fawołoć

Re: Jaka ochrona domu?

Post autor: Jerzy Fawołoć »

Bez obrazy, ale warto przede wszystkim zacząć od postaw, czyli od dobrej jakości, antywłamaniowych drzwi. To one w dużej mierze decydują o komforcie mieszkania. Ja mogę polecić stalowe drzwi KMT, np. Supertherm 90. Solidnej jakości wykonanie, bardzo dobre mechanizmy zabezpieczające przez otworzeniem zamków czy wywarzeniem. 90 mm grubości skrzydła, wypełnienie pianą poliuretanową, dopasowane uszczelki, więc drzwi też izolują od hałasu oraz zimna.

..........
ODPOWIEDZ