Jaką firmę budowlaną polecacie?

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
Feliks_75
Posty: 23
Rejestracja: 07 cze 2019, 4:50

Jaką firmę budowlaną polecacie?

Post autor: Feliks_75 »

Cześć! Poszukuję firmy budowlanej, która mogłaby wykonać dla mnie kilka prac murarskich, ciesielskich i zbrojarskich. Zależy mi na tym, żeby wszystkie wykonane zadania były wykonane terminowo i zgodnie z projektem. Ostatnio natknąłem się na ofertę firmy http://cleverlink.pl/ - macie jakieś zdanie na jej temat?
Awatar użytkownika
Jacenty-77
Posty: 9
Rejestracja: 22 maja 2019, 20:04

Re: Jaką firmę budowlaną polecacie?

Post autor: Jacenty-77 »

Clever Link to renomowana firma budowlana. Pracują tam doświadczeni specjaliści. Wiem, bo sam kiedyś korzystałem z ich usług. Polecam – każda ekipa jest tam wyposażona w odpowiedni sprzęt i narzędzia.
Awatar użytkownika
slowikkrak
Posty: 45
Rejestracja: 29 sie 2019, 22:13

Re: Jaką firmę budowlaną polecacie?

Post autor: slowikkrak »

W firmie budowlanej bardzo ważny jest sprzęt, firma OsaPolska https://osapolska.pl/ , to znany i ceniony dystrybutor sprzętu budowlanego. Młoty wyburzeniowe Osa z serii HB charakteryzują się uniwersalną konstrukcją i niesamowitą wytrzymałością, konstrukcja jest w pełni szczelna, dzięki temu znoszą dużo lepiej, nawet bardzo ciężką pracę.
ODPOWIEDZ