Filmowanie z drona-korzystaliście?

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
melfi
Posty: 111
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:30

Filmowanie z drona-korzystaliście?

Post autor: melfi »

Szukam od jakiegoś czasu ciekawego rozwiązania dotyczącego ukazania danego obiektu, jak i postępów prac w nim w bardzo ciekawy, niecodzienny sposób. W siecie natrafiłem na stronę http://build-lapse.com/filmowanie-z-drona-gdansk/ . Takie rozwiązanie wydaje mi się być rewelacyjne, jednak zanim zdecyduję się ostatecznie wolę poznać opinie osób, które z takich usług już korzystały.
Awatar użytkownika
mloda2
Posty: 360
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:52

Re: Filmowanie z drona-korzystaliście?

Post autor: mloda2 »

Do tego, dobrze jest mieć dobrze sprecyzowany system do edycji audio i video, który pozwoli Ci na działanie w taki sposób jaki jest dla Ciebie wymagający i konieczny. Zastanów się nad https://www.vebo.pl/magix-vegas-edit który jest niezwykle kompleksowy. Dodatkowo, trwa na niego obecnie korzystna promocja, więc warto się nad nim zastanowić ;)
Awatar użytkownika
sadler20
Posty: 133
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:03

Re: Filmowanie z drona-korzystaliście?

Post autor: sadler20 »

Faktycznie ten program o którym wspominasz jest dość fajny, ale w sklepie Vebo.pl znalazłem jeszcze coś takiego https://www.vebo.pl/vegas-movie-studio-platinum sądzisz, że który z nich jest lepszy? Ogólnie to ja dopiero zaczynam przygodę z edycją i montażem video, ale wszelkie wskazówki i porady mile widziane :)
Awatar użytkownika
ewka
Posty: 252
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:01

Re: Filmowanie z drona-korzystaliście?

Post autor: ewka »

Trzeba jednak zakupić dobrej jakości drona. To jest podstawa. Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://megadron.pl/pl/products/ryze-te ... -8649.html . Nie tylko ten model jest tam dostępny, ale też wiele innych. Uważam, że warto się tam dobrze rozejrzeć, aby wybrać rozwiązanie w pełni dopasowane do swoich potrzeb i możliwości finansowych.
ODPOWIEDZ