Dodając ogłoszenie

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
mloda2
Posty: 360
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:52

Dodając ogłoszenie

Post autor: mloda2 »

Na pewno każdy z was zastanawia się nad tym, gdzie wrzucać swoje ogłoszenia - czy to o pracę, czy w poszukiwaniu konkretnych produktów lub reklamując siebie i swoją firmę. Zdecydowanie w tym wypadku polecam sprawdzić https://tuoglos.pl/dodaj-ogloszenie-do- ... informacje gdzie znajdziesz wszystko co niezbędne w tym temacie. To portal otwarty na 100 miast w całej Polsce.
Awatar użytkownika
karos
Posty: 27
Rejestracja: 05 wrz 2020, 18:47

Re: Dodając ogłoszenie

Post autor: karos »

Mój ulubiony portal ogłoszeniowy to pokato :) Zawsze jak potrzebują coś kupić to zaglądam właśnie tam. Bez trudu da się znaleźć prawdziwe dobre okazje, więc do korzystania przekonali się już praktycznie wszyscy moi znajomi :D
Śnieżek

Re: Dodając ogłoszenie

Post autor: Śnieżek »

Jeśli poszukujecie serwisu, gdzie zamieścić darmowe ogłoszenie o oferowanych przez Was towarach i usługach, to dobrym pomysłem, oprócz popularnych serwisów, będzie zamieszczenie ogłoszeń na mniej popularny serwis ogłoszeniowy jak te:
https://ogloszenialubuskie.pl, https://ogloszenianet.pl. Tam Wasze oferty nie znikną w tłumie podobnych ofert, bo to stosunkowo nowy portal, a zwiększy się Wasz bezpośredni kontakt z klientem.
ODPOWIEDZ