Dobra farba na dach

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
Daniel
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2020, 20:13

Dobra farba na dach

Post autor: Daniel »

Cześć. W tym sezonie planuję pomalować dach i chciałbym to zrobić lepszej jakości farbą. Powiedzcie mi, co myślicie o produktach z oferty sidcoatings.pl? Ponoć dobrze się sprawują. Zgadzacie się z tym?
Awatar użytkownika
Laurencjusz1963
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2020, 20:32

Re: Dobra farba na dach

Post autor: Laurencjusz1963 »

W tym przypadku idealnie nada się farba poliwinylowa ANVI-DACH. Sam z niej korzystałem i byłem bardzo zadowolony, chociaż tak naprawdę każdy produkt spod skrzydeł SiD Coating's robi wrażenie pod względem skuteczności i wydajności.
Zośka

Re: Dobra farba na dach

Post autor: Zośka »

Mój brat ostatnio malował dach u siebie i stwierdził, że ta farba do blachy , której używał jest niezastąpiona. A ja właśnie szukałam specjalnego pokrycia do blachodachówki. Bardzo ważne jest aby farba była dobrej jakości, antykorozyjna i trwała. Aksikor podobno jest na medal.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Dobra farba na dach

Post autor: Daria »

A skoro już jesteśmy przy temacie związanym z dachami, to czy ktoś z Was zdecydował się może na więźbę dachową? Ile za to zapłaciliście? Ja ostatnio czytałam o kosztach takiej więźby na stronie internetowej https://mgdachy.pl/cena-wiezby-dachowej/ i wydaje mi się, że jest to całkiem opłacalna inwestycja - zwłaszcza, jeśli chodzi o więźbę dachową prefabrykowaną. A Wy co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
messa
Posty: 184
Rejestracja: 20 maja 2019, 18:11

Re: Dobra farba na dach

Post autor: messa »

Na dach to powinna być nie tylko dobra, ale bardzo dobra farba. Ważna jest jakość, trwałość, żeby pomalować i mieć spokój na długi czas. Najlepsze do malowania dachów i blach ocynkowanych są farby z akrylu na przykład. Mają dobre właściwości mechaniczne, dobrą przyczepność i sprawiają, że powłoka jest idealna. Jeśli mogę doradzić, to zdecydowanie farby od https://polifarb.lodz.pl/pl/ . Są to produkty, które spełniają bardzo wysokie wymagania jakościowe. Polifarb produkuje farby różnego rodzaju. Wszystkie produkty można znaleźć na stronie.
ODPOWIEDZ