Czyste powietrze w domu

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
Norma82
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2020, 6:20

Czyste powietrze w domu

Post autor: Norma82 »

Cześć. Jako że jestem alergikiem, bardzo zależy mi na tym, żeby w moim domu było jak najczystsze powietrze. Doszłam do wniosku, że powinnam zainwestować w rekuperator. Akurat wpadła mi w oko oferta centrumrekuperacji.pl. Wiecie coś na ich temat? Co w ogóle sądzicie o rekuperatorach?
Awatar użytkownika
Leka
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2020, 16:37

Re: Czyste powietrze w domu

Post autor: Leka »

Według mnie inwestycja w rekuperator jest jak najbardziej opłacalna, ale warto pomyśleć też o czymś takim jak oczyszczacze powietrza. Zresztą polecam pracowników z Centrum Rekuperacji, bo oni na takich instalacjach znają się najlepiej i na pewno coś Ci doradzą.
Awatar użytkownika
kropkowana
Posty: 91
Rejestracja: 29 lis 2019, 11:57

Re: Czyste powietrze w domu

Post autor: kropkowana »

W domu, jak w domu. Pół biedy. Możemy jakoś zadbać o to jakie mamy powietrze, stosować oczyszczacze. Najgorzej jest z tym, co mamy poza domem. Jakim powietrzem oddychamy. Wiele osób nawet sobie z tego sprawy nie zdaje... https://smoglab.pl/dwutlenek-siarki-w-p ... as-smog-4/ tutaj bardzo fajnie jest opisane jak szkodliwy jest dla nas dwutelenk siarki, na co wplywa i gdzie go jest niestety najwięcej
Błażej89

Re: Czyste powietrze w domu

Post autor: Błażej89 »

A co myślicie o oczyszczaczu powietrza do pokoju dziecka? Ostatnio czytałem fajny artykuł o tym jaki wybrać na https://zdrovi.pl/oczyszczacz-powietrza ... aki-kupic/ i w sumie zacząłem się zastanawiać, czy rzeczywiście powinienem się na taki produkt zdecydować.
Łukasz

Re: Czyste powietrze w domu

Post autor: Łukasz »

Żeby odpowiednio zadbać o czyste powietrze w domu należy posiadać rekuperator powietrza. Niestety jak to bywa ze sprzętem, ulega zużyciu. W takim przypadku niezbędny będzie serwis rekuperatora i właśnie taki mam plan na mój rekuperator. Umówiłem już serwisanta, który jutro ma się pojawić w celu naprawienia sprzętu.
ODPOWIEDZ