Automatyka do bramy garażowej

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
radzimir1999
Posty: 2
Rejestracja: 10 sty 2020, 7:22

Automatyka do bramy garażowej

Post autor: radzimir1999 »

Cześć. Planuję zmienić napęd w mojej bramie garażowej i chcę też dokupić do niej domofon i pilota. Wiecie może, w jakim sklepie lub u jakiego producenta dostanę solidną automatykę do bram?

którzy po angielsku
Awatar użytkownika
Łukasz1989
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2020, 10:46

Re: Automatyka do bramy garażowej

Post autor: Łukasz1989 »

Sprawdzałeś na beninca.pl? Jeśli jeszcze nie, to polecam, bo sam mam zamontowany napęd do bramy przesuwnej od nich i działa jak marzenie ;) Lekko, sprawnie i szybko. Od razu widać, że to włoska wysoka jakość.
Awatar użytkownika
versha01
Posty: 17
Rejestracja: 25 kwie 2020, 8:14

Re: Automatyka do bramy garażowej

Post autor: versha01 »

Apple ID is an authentication method used by Apple for iPhone, iPad, Mac and other Apple devices. Apple ID Apple IDs contain user personal information and settings. When an Apple ID is used to log into an Apple device - List of iOS devices, the device will automatically use the settings associated with the Apple ID.
Awatar użytkownika
sevenpoints
Posty: 438
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: Automatyka do bramy garażowej

Post autor: sevenpoints »

Wybierając automatykę dla rozwiązań przemysłowych trzeba stawiać na najwyższą jakość. Nie ma miejsca na ustępstwa, bo przekładają się one na straty w naszej działalności. Niezawodne siłowniki produkuje firma https://www.fif.com.pl/pl/, mam kilkanaście sztuk, które sprawują się wyśmienicie, przy odpowiedniej konserwacji.
Gośka

Re: Automatyka do bramy garażowej

Post autor: Gośka »

Na twoim miejscu dokupiłabym do tego domofon , bo to bardzo praktyczne rozwiązanie. Świetne zestawy widziałam tutaj https://www.napad.pl/produkty-141-10479 ... set-1-miro . Zimą chyba nie chciałabyś za każdym razem wychodzić do bramy :)
ODPOWIEDZ