Alarm do domu

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Nośnik

Alarm do domu

Post autor: Nośnik »

Powiedzcie, czy już na etapie projektowania Waszych domów (albo kiedy kupowaliście gotowy projekt) wiedzieliście, że zdecydujecie się nawiązać współpracę z agencją ochroniarską? Wiedzieliście, że będziecie chcieli zainwestować w alarm lu monitoring? Albo w jedno i drugie?
SebastianŻ

Re: Alarm do domu

Post autor: SebastianŻ »

Alarm alarmem ale pamiętajmy o zabezpieczeniach przeciwpożarowych w konstrukcji budynków. Jak wiadomo każdy budynek musi mieć takie zabezpieczenia warto wybierać najlepsze firmy do ich montażu . Ja wybrałem firmę "JACK-SERVICE" http://www.jackservice.com.pl/o-nas z Warszawy i firma oferuję profesjonalne systemy przeciwpożarowe, zabezpieczenia ognioochronne, zabezpieczenia antykorozyjne konstrukcji stalowych i betonowych oraz realizujemy naprawy konstrukcji żelbetonowych.
ewreś

Re: Alarm do domu

Post autor: ewreś »

Chroni, chroni. W mojej okolicy plagą są włamania do piwnic. Że mam w swojej suterenie sporo gratów trzy lata temu założyłem alarm. Przy okazji instalacji dwa razy "omyłkowo" odpaliłem sygnalizatory. Od tamtej pory w mojej kamienicy dwa razy były włamy do piwnic, za każdym razem kilka piwnic okradzionych, do mojej nikt nie próbuje włazić.

Alarm można zamontować nawet jśli wczesniej nie dociągnęliście kabli:
https://www.dopoznania.pl/nowosc/alarm- ... stosowania

Sa wersje bezprzewodowe.
ODPOWIEDZ