polar z haftem

Wszystko o czworonożnych milusińskich. Szukasz najlepszej karmy dla pupila? Możesz polecić weterynarza w Twoim mieście? Znasz najlepszy sklep z gadżetami? Daj znać.
Deniś813331

polar z haftem

Post autor: Deniś813331 »

Cześć, możecie mi powiedzieć, która firma wykona polar z haftem kraków? Nie mogę nigdzie znaleźć firmy, która wykonuje takie rzeczy, więc może ktoś z Was doradzi mi coś w tej kwestii? Liczę na Waszą pomoc w tej kwestii. Korzystaliście w ogóle z usług takich firm?
miłka

Re: polar z haftem

Post autor: miłka »

Jasne, my zawsze robimy haft na odzieży w firmie bodman z Tuchowa. Wszystko oczywiście przez neta idzie załatwić, Ogólnie ceny maja spoko, jakość też ok, więc dlatego moge polecić. Wyceniają tam od ilości wkłuć, więc im wiekszy napis tym droższy. Adres firmy https://www.bodman.com.pl w zakładce haft komputerowy masz zdjecia z realizacji.
karol223ąą

Re: polar z haftem

Post autor: karol223ąą »

Jestem niesamowicie zadowolony bo wreszcie znalazłem bardzo dobrą ofertę Arlena haft na koszulce . Moim zdaniem z tej oferty na pewno skorzysta mój bardzo dobry znajomy. Każdy kto zdecyduje się skorzystać z tej oferty to na pewno bardzo dobrze zrobi. Tak naprawdę to jak o tej ofercie powiem mojemu kumplowi to on bardzo szybko z tej oferty skorzysta. Tak naprawdę to każdy powinien skorzystać z tej oferty bardzo szybko bo to jest bardzo dobra oferta na całej ziemi.
ODPOWIEDZ