Zabytkowa stolarka - renowacja

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
Buka
Posty: 23
Rejestracja: 25 sty 2019, 10:17

Zabytkowa stolarka - renowacja

Post autor: Buka »

Renowacja zabytkowej stolarki – schody, bramy, okna, drzwi tylko w zakładzie stolarskim https://modrzew.pl/. Serdecznie polecam to miejsce każdemu kto chciałby mieć meble i akcesoria w wyjątkowym stylu.
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 547
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Zabytkowa stolarka - renowacja

Post autor: Daria »

Na szczęście dzisiaj na rynku jest dość duży wybór preparatów, dzięki którym odnawianie mebli drewnianych wcale nie musi być trudne. W internecie znajdziecie mnóstwo wskazówek dotyczących renowacji starych mebli, wiec będziecie to mogli zrobić nawet samodzielnie, bez pomocy fachowca ;)
Płeśki

Re: Zabytkowa stolarka - renowacja

Post autor: Płeśki »

Ja na co dzień działam przy renowacji mebli, a także ram starych obrazów. Dbam o to, aby materiały, których używam były jak najwyższej jakości i na przykład farby zamawiam w firmie Edan https://edan.krakow.pl/111-farby Przydają się świetnie do renowacji mebli, aby nadać im arystokratycznego wyglądu. Moi klienci są zawsze zadowoleni z efektu pracy.
ODPOWIEDZ