wyposażenie do łazienki

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
Daria77
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2021, 5:52

wyposażenie do łazienki

Post autor: Daria77 »

Polecacie jakiś konkretny salon meblowy, w którym warto kupić wyposażenie łazienkowe? Przede wszystkim potrzebna mi teraz szafka pod umywalkę. Powiem wam, że zastanawiałam się nawet czy nie zamówić jej online, bo widziałam masę naprawdę ładnych modeli, tylko trochę przeraża mnie, że z dostawą może być coś nie tak. Mieliście jakieś doświadczenia z kupowaniem mebli w internecie?
Sabinka

Re: wyposażenie do łazienki

Post autor: Sabinka »

Ja wolę zamawiać meble na wymiar. Mam małą łazienkę i w sklepach nie umiałam znaleźć żadnych gotowych, co by do niej pasowały. Zamówiłam meble na wymiar z firmy Kulenty i jestem zadowolona. Zrobili mi szafkę pod umywalkę z szufladami, szafkę podłużną w rogu i szafke nad automat. Tu możesz zobaczyć ich realizacje https://www.kulenty.pl/galeria/meble-lazienkowe Jakość drewna bardzo dobra, nie rozlecą się po roku tak jak te z marketów. Nauczona doświadczenie wolę teraz lepsze jakościowo meble, bo nie trzeba ciagle kupować nowych. Aaaa zapomniałam. Pracownicy z firmy mogą też przyjechac do ciebie i zrobić za darmo projekt, bez zadnych zobowiazan. Mnie to do nich przekonalo ;D i działaja na terenei Warszawy, jak i Lublina. Ja na szczescie mieszkam w stolicy :D
ODPOWIEDZ