Studia

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
JuliaYus

Studia

Post autor: JuliaYus »

Cześć, jako że wiele was za niedługo dostanie wyniki z matur
Chciałabym was zachęcić do pójścia na https://studiapsychologiczne.pl/
Myślę że dla wielu was, będzie to świetny kierunek do dalszego kształcenia.
Dortii8

Re: Studia

Post autor: Dortii8 »

Może dobrym krokiem są studia z administracji publicznej ? Na pewno dla osób, które chcą iść dalej w biznesowe klimaty będzie to doskonały pomysł. Zachęcam zatem do zajrzenia na stronę https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyj ... opnia.html i poznania wytycznych dotyczących tego kierunku, a także konkretnych informacji manager administracji publicznej jakie studia. To doskonały przykład kierunku, który będzie bardzo korzystny i przyszłościowy.

do palenia zioła
Awatar użytkownika
serowa
Posty: 197
Rejestracja: 27 kwie 2019, 15:00

Re: Studia

Post autor: serowa »

calkiem ciekawe, ciekawe... powodzenia życzę.
.................................................................................
.................................................................................
Awatar użytkownika
lampka
Posty: 283
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:12

Re: Studia

Post autor: lampka »

Bardzo ciekawym, a co najwazniejsze - przyszłościowym kierunkiem, jest coaching i psychologia biznesu. Taki kierunek znajdziecie w ISP. Zostawiam wam namiar na ich stronę www, gdyby faktycznie ktoś z was był zainteresowany https://www.podyplomowka.edu.pl/specjal ... ia-biznesu - tam znajdziecie więcej informacji.
vanessa

Re: Studia

Post autor: vanessa »

Potrzebne Ci szkolenia dla szkół bytom ? Na pewno wiele jest miejsc, które takowe organizują, warto zatem pomyśleć o tym, na jaką propozycję postawić i czego się spodziewać w tym aspekcie. Polecam skorzystać z bogatej oferty https://elpax.pl/kursy-oswiatowe/ gdzie przede wszystkim stawia się na jakość nauki, zdobywanie cennego doświadczenia.
Sebek

Re: Studia

Post autor: Sebek »

Jeśli zastanawiasz się nad studiami magisterskimi, warto rozważyć kierunek, który zapewni Ci uniwersalne umiejętności przydatne w biznesie. Project management studia https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/m ... management to nie tylko nauka teorii, ale przede wszystkim praktyczne przygotowanie do zarządzania projektami w realnym świecie biznesu. Ważną umiejętnością w tej dziedzinie jest planowanie, a także odpowiednie zarządzanie zasobami organizacji — decydując się na studia w UTH zyskujesz szansę uczestnictwa w rzeczywistych projektach, dzięki czemu w praktyczny sposób szlifował będziesz swoje umiejętności.
blink

Re: Studia

Post autor: blink »

Ja nie do konca jestem zdecydowana na studia, ale zauwazylam, ze tutaj https://www.collegium.com.pl/studium-in ... o-medyczne maja ciekawy wybór kierunków a rekrutacja rusza juz w maju
Meggi

Re: Studia

Post autor: Meggi »

Wybór odpowiedniej uczelni to decyzja, która może zaważyć na przyszłej karierze zawodowej. Studia licencjackie Wałbrzych to propozycja dla tych, którzy cenią sobie wysoki poziom nauczania i praktyczne podejście do edukacji. Więcej informacji o dostępnych kierunkach i warunkach rekrutacji znajduje się na https://www.ans.edu.pl/.
Kasia7

Re: Studia

Post autor: Kasia7 »

Zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga nie tylko wiedzy biznesowej, ale również umiejętności komunikacyjnych. Zarządzanie w języku angielskim Bielsko Biała to kierunek studiów, który oferuje kompleksowe przygotowanie do wyzwań rynku międzynarodowego, dostępne na https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyj ... opnia.html. Ciekawą opcją jest połączenie teorii z praktyką, co pozwala absolwentom na szybkie odnalezienie się w pracy.
studentka

Re: Studia

Post autor: studentka »

Jesli ktoś rozwaza na przyklad kosmetologie albo fizjoterapie, to warto zerknac tu https://wsf.wroc.pl/ szkola jest swietna , a zatrudniona kadra robi naprawde kawal dobrej roboty
Nathalie

Re: Studia

Post autor: Nathalie »

Jak myślicie nas studiami to warto zerknąć na https://sum.edu.pl/ i zapoznać sie z ich ofertą, to dobra uczelnia, z dobrą renomą a kierunki medyczne są bardzo przyszłościowe.
ODPOWIEDZ