reklama

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
gość

reklama

Post autor: gość »

Czy gadżety reklamowe to w dzisiejszych czasach skuteczna reklama? Jak zmierzyć wymierne korzyści? Tutaj znalazłam ciekawą ofertę na długopisy reklamowe i nie tylko https://www.extrema.com.pl/oferta/151,d ... alowe.html Firma Extrema jest mi znana, bo zamawiałam u nich kalendarze. Pytanie tylko czy taka inwestycja się w ogóle opłaca?
Awatar użytkownika
hunka
Posty: 69
Rejestracja: 02 wrz 2019, 8:22

Re: reklama

Post autor: hunka »

Dla mojej firmy działa agencja http://cotojestcontentmarketing.pl/ która od lat specjalizuje się w content marketingu. Poprzez odpowiednio napisane teksty na podstawie surowych danych, przyciągają uwagę odbiorców. A Ci wczytując się w treść, wchłaniają tez dyskretną reklamę marki.
Awatar użytkownika
sakrana
Posty: 151
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

Re: reklama

Post autor: sakrana »

Teraz na pewno skuteczna jest reklama internetowa, oczywiście odpowiednio dopasowana do profilu firmy. Jeśli planujemy działania pozycjonujące to polecam zacząć od audytu seo i tutaj https://reporterzy.info/3924,jak-zrobic ... amemu.html poczytać można jak go zrobić
Awatar użytkownika
michalbrzezinski
Posty: 88
Rejestracja: 04 wrz 2020, 14:45

Re: reklama

Post autor: michalbrzezinski »

Drukowanie reklamy wielkoformatowej opłaca się jak najbardziej. Warto jednak pamiętać, że miejsce, gdzie jest ona umieszczana także ma sporo znaczenia. Akurat format takiej reklamy musi być odpowiednio dobrany, jednak nie jest to rzecz najbardziej istotna. Aby reklama była zauważalna, musi być w odpowiednio dobrym miejscu.
Mikołajewski80

Re: reklama

Post autor: Mikołajewski80 »

Realizowaliście już materiały reklamowe dla salonów meblowych typu https://www.vox.pl/salon-krakow-wnetrza ... square-530? Jak takie miejsca promują swoją widoczność czy zachęcają klientów do korzystania z ich usług w czasie gdy mniej osób wychodzi z domów?
ODPOWIEDZ