pomysły na promocję firmy

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
gość

pomysły na promocję firmy

Post autor: gość »

Czy gadżety reklamowe to w dzisiejszych czasach skuteczna reklama? Jak zmierzyć wymierne korzyści? Tutaj znalazłam ciekawą ofertę na długopisy reklamowe i nie tylko https://www.extrema.com.pl/oferta/151,d ... alowe.html Firma Extrema jest mi znana, bo zamawiałam u nich kalendarze. Pytanie tylko czy taka inwestycja się w ogóle opłaca?
Awatar użytkownika
kunia
Posty: 28
Rejestracja: 07 lip 2019, 21:58

Re: pomysły na promocję firmy

Post autor: kunia »

U mnie rewelacyjnie sprawdziła się szeptanka, którą realizowała mi agencja http://marketingszeptany.com.pl/ . Działają w tym od lat, więc mają i pomysły, doświadczenie ale i wyczucie. Potrafią dyskretnie zwrócić uwagę klienta na moją działalność tak, by nie wzbudzać przy tym zbędnej uwagi konkurencji.
Awatar użytkownika
widoczna
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:06

Re: pomysły na promocję firmy

Post autor: widoczna »

Faktycznie sam pomysł jest jak najbardziej ważny i muszę przyznać, że jak najbardziej na pewno warto jest go mieć. Ja także jestem zdania, że w każdym biznesie warto jest poznać swojego odbiorcę. Tak jak napisano w https://push-ad.com/blog/segmentacja-uz ... o-biznesu/ to właśnie w takich sytuacjach przydaje się segmentacja użytkowników.
ODPOWIEDZ