pomysł na biznes

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Maciejuś23

pomysł na biznes

Post autor: Maciejuś23 »

Witam, macie może jakiś fajny pomysł na biznes? Zastanawiam się jaki biznes otworzyć aby przyniosło mi to naprawdę spore zyski. Może ktoś z Was powie mi coś na ten temat? Czym się sugerujecie podczas wyboru biznesu? Może ktoś z Was powie coś więcej na ten temat?
ościk

Re: pomysł na biznes

Post autor: ościk »

Maciejuś23 pisze: ↑04 cze 2021, 20:06 Witam, macie może jakiś fajny pomysł na biznes? Zastanawiam się jaki biznes otworzyć aby przyniosło mi to naprawdę spore zyski. Może ktoś z Was powie mi coś na ten temat? Czym się sugerujecie podczas wyboru biznesu? Może ktoś z Was powie coś więcej na ten temat?
Mogę podpowiedzieć kurier franczyza - bez wkładu finansowego można nawet taki biznes otworzyć. Tylko będziesz potrzebować lokal
Maćka33

Re: pomysł na biznes

Post autor: Maćka33 »

oh pomysłów na biznes jest tyle, co ludzi na świecie.... ostatnio popularna się zrobiła uprawa warzyw bądź owoców dlatego może dobrym pomysłem byłaby hodowla pieczarek :P To nie takie trudne wbrew pozorą np firma luckygrower oferuje świetny sprzęt do ich hodowli - regały, maty http://luckygrower.com/mata-do-uprawy-pieczarek/
Konstancja12

Re: pomysł na biznes

Post autor: Konstancja12 »

W przypadku prowadzenia sklepu online, nie da się ukryć, że jedną z ważniejszych rzeczy jest wysyłka zamówień. Ostatnio, czytałam pewien artykuł https://www.biznes.biz.pl/click-collect ... ma-zalety/ , w którym opisano zakupy Click & collect. Co sądzicie o takiej metodzie? Wielu konsumentów woli samodzielnie wybrać moment, w którym odbierze swoje zamówienie.
nulek

Re: pomysł na biznes

Post autor: nulek »

Jeśli szukasz pomysłu na rozwój swojego biznesu w branży chemii gospodarczej, to myślę, że Omega Plastics jest bez wątpienia świetną opcją. Jeśli chodzi o rozwiązania opakowaniowe, to twierdzę, że bez wątpienia warto przyjrzeć się ich produktom: https://omegaplastics.pl/butelki-plasti ... hurtownia/ Moim zdaniem to pewne, że oferują produkty najwyższej klasy.
ODPOWIEDZ