Własna działalność - franczyza

Jak założyć własną firmę? Jak znaleźć najlepszą księgową? Jak wystawiać faktury? Gdzie kupić legalne oprogramowanie? Odpowiedzi znajdziesz TUTAJ.
Hola
Posty: 35
Rejestracja: 01 lut 2020, 9:01

Własna działalność - franczyza

Post autor: Hola »

Czy ktoś z Was się na to zdecydował? Jak wyglądają koszty miesięczne? Dodam, ze myślę o branży gastronomicznej.
Awatar użytkownika
Emulka
Posty: 84
Rejestracja: 13 cze 2019, 22:50

Re: Własna działalność - franczyza

Post autor: Emulka »

Dobrze jest w takiej kwestii zatrudnić prawnika. Ja korzystam z porad Kancelarii Ożóg Tomczykowski, bardzo sprawnie działająca kancelaria ,zajmują się sprawami spółek i firm. Bardzo pomagają mi w sprawach podatkowych.
Awatar użytkownika
oedagrasso
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2020, 15:33

Re: Własna działalność - franczyza

Post autor: oedagrasso »

Hola pisze: ↑31 mar 2020, 14:37 Czy ktoś z Was się na to zdecydował? Jak wyglądają koszty miesięczne? Dodam, ze myślę o branży gastronomicznej.
Dzień dobry, z pewnością zainteresuje Panią propozycją otwarcia na zasadzie franczyzy własnej pizzerii DaGrasso. Oferujemy przejrzyste warunki współpracy i partnerską atmosferę w relacjach biznesowych. Wspieramy Franczyzobiorcę na każdym etapie rozwoju inwestycji mające na celu ułatwienie startu biznesu oraz zapewnienie stałego i zrównoważonego przychodu:
• oferujemy sprawdzony know-how
• mocne wsparcie marketingowe dzięki ogólnopolskiej promocji sieci
• dostęp do projektów graficznych i materiałów marketingowych, które umożliwiają działania franczyzobiorcy w ramach marketingu lokalnego
• wsparcie szkoleniowe dla Ciebie i Twoich pracowników
• przygotowanie projektu technologicznego i aranżacja wnętrza lokalu
• wsparcie w podstawach rachunkowości biznesowej
• sprawdzony system dostaw produktów podlegających stałej kontroli jakości.
• wsparcie operacyjne Managera Regionu

Więcej informacji: dagrasso.pl/franczyza

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Konsultant marki DaGrasso
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: Własna działalność - franczyza

Post autor: mczay »

Ja teraz dla moich pracowników wykupiłem dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne. prywatne. Mają w nim wszelkie badania, dostęp do prywatnych przychodni i do lekarzy specjalistów. Wam też to polecam, tutaj http://pracaelastyczna.pl/pakiet-medycz ... acownikow/ poczytajcie artykuł na ten temat.
Awatar użytkownika
Mamun
Posty: 52
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:18

Re: Własna działalność - franczyza

Post autor: Mamun »

Całkiem ciekawa forma prowadzenia firmy. Na pewno bez reklamy w każdym biznesie ciężko będzie o sukces, przy franczyzie jest to ułatwione. Dla mnie pozycjonowanie stron oferta okazało się najlepszą opcją.
Awatar użytkownika
bidonikk
Posty: 30
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:06

Re: Własna działalność - franczyza

Post autor: bidonikk »

Jak chcesz otwierać własny biznes to polecam Ci sie zainteresować możliwościami jakie oferuje prowadzenie spółki. Dzięki temu będziesz mógł nie płacić ZUS. Na stronie jaką jest https://sprzedajspolke.pl/ masz możliwość kupna gotowej spółki która moze startować praktycznie od razu. Warto będzie sie zainteresować tą stroną bo jest naprawdę dobrym rozwiązaniem.
Awatar użytkownika
very82
Posty: 9
Rejestracja: 16 maja 2019, 14:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Własna działalność - franczyza

Post autor: very82 »

Wydaje mi się, że warto trochę doczytać o tym jak założyć firmę. Tutaj na uwadze trzeba mieć przede wszystkim formy opodatkowania.
Awatar użytkownika
Kulka
Posty: 332
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:27

Re: Własna działalność - franczyza

Post autor: Kulka »

Moim zdaniem branża produkcyjna jest dochodowa. Decydując się na prowadzenie takiej działalności najlepiej będzie zainwestować w porządne maszyny stolarskie i akcesoria. Wiadomo, że na start kupno nowych maszyn to za duży wydatek i nieopłacalny - zwłaszcza,ze takie firmy jak Maszyny Stolarskie użycza taki profesjonalny sprzęt w dobrej cenie lub można u nich zakupić taki sprzęt w dobrym stanie : https://maszyny-stolarskie.com.pl/czopiarki/ . U nich znajdziecie wszystko co trzeba aby rozwinąć skrzydła
Awatar użytkownika
widoczna
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:06

Re: Własna działalność - franczyza

Post autor: widoczna »

Akurat w moim przypadku ja działam na własnych zasadach i teraz cały czas zastanawiam się jeszcze jak bardziej rozwinąć moją firmę. Jestem przekonana, że właśnie fuzja przedsiębiorstw może być bardzo fajnym rozwiązaniem. Ciekawie tą kwestię poruszono na stronie https://mbrokers.pl/firma/fuzja-przedsi ... ze-proces/ i moim zdaniem warto jest to wiedzieć.
Awatar użytkownika
2fast
Posty: 152
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:50

Re: Własna działalność - franczyza

Post autor: 2fast »

Myślę że może to być bardzo dobre rozwiązanie. Obecne franczyza oferty są na tyle ciekawe, że zdecydowanie się na coś takiego może przynieść wiele korzyści. Plusem jest bez wątpienia to, że prowadząc na przykład sklep można liczyć na sporą pomoc, dzięki której rozwój będzie szybszy i skuteczniejszy.
Awatar użytkownika
Kasiak77
Posty: 594
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:33

Re: Własna działalność - franczyza

Post autor: Kasiak77 »

Każdy, kto prowadzi własną firmę i zatrudnia pracowników powinien zerknąć sobie tutaj https://takeafruit.pl/ . Jest tam bowiem wiele ciekawa propozycja, jeśli chodzi o dostawy owoców. Można się tam na spokojnie rozejrzeć, aby znaleźć rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb oraz oczywiście możliwości finansowych. Oferta jest bardzo konkretna.
Awatar użytkownika
plenj
Posty: 150
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:00

Re: Własna działalność - franczyza

Post autor: plenj »

Franczyza to jest ciekawy pomysł i mnie interesuje taki punkt kurierski w formie franczyzy. Nie trzeba inwestować żadnych pieniędzy co zdecydowanie przemawia za tym pomysłem. A prowadzę już lokal usługowy zatem kolejna usługa nie zaszkodzi, to dodatkowy zarobek
Awatar użytkownika
sevenpoints
Posty: 528
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: Własna działalność - franczyza

Post autor: sevenpoints »

Jeżeli nie wiecie, gdzie szukać informacji na temat zakupu analizatora procesowego, to zdaje się, że firma https://www.metrohm.com/pl_pl/produkty/ ... esowe.html mogłaby być odpowiednim miejscem. Wydaje się, że mają znaczne doświadczenie w tej branży. Jeśli nie mieliście wcześniej z nimi styczności, to sugeruję zapoznanie się z ich ofertą w wolnej chwili. Mam wrażenie, że są kompetentnymi specjalistami.

wiatraki pokojowe
ODPOWIEDZ