KOSMETYKI NA AZS

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
mózg

KOSMETYKI NA AZS

Post autor: mózg »

Jak w temacie - robię ranking, podsumowanie najlepszych kosmetyków (do stosowania na co dzień), a dedykowanych problematycznej skórze - z atopowym zapaleniem. Od dawna się z tym borykam, wiele rzeczy wypróbowałam - kremy, żele, mydła, balsamy etc. Co ostatnio się u mnie sprawdza? No np. żel do mycia na AZS: https://hermzlabs.pl/collections/frontp ... wash-500ml . A jak to jest u Was? Jakie kosmetyki zdały egzamin i pomogły Wam w walce z AZS?
Młoda

Re: KOSMETYKI NA AZS

Post autor: Młoda »

Faktycznie takie kosmetyki są bardzo ważne i ja również jestem przekonana, że w dzisiejszych czasach na pewno warto jest korzystać z delikatnego mydła w płynie. Jak dla mnie doskonałym wyborem od zawsze jest mydło Tork 420501 i u mnie w łazience znajduje się ono regularnie.
Kaśka31

Re: KOSMETYKI NA AZS

Post autor: Kaśka31 »

Na azs trzeba stosować dermokosmetyki, bo te zwykłe niewiele pomogą. Ja nie używam nic innego tylko emolienty exomega control, a najlepiej lubię żel do mycia 2w1. Jest delikatny, świetnie nawilża skórę i dobrze radzi sobie z podrażnieniami i swędzeniem. Jest bezpieczny i można go stosować nawet do kąpieli dla noworodków.
ODPOWIEDZ