Jak odmienić wnętrze?

Dla wielbicieli akcesoriów i wszystkich elementów dekoracyjnych dla domu. Szukasz wazonu, zasłon, poduszek? Zapytaj, ktoś na pewno poleci Ci najlepsze sklepy z dodatkami.
Awatar użytkownika
Mojra_63
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2020, 17:44

Jak odmienić wnętrze?

Post autor: Mojra_63 »

Hej wszystkim :)
Jak według was można szybko i nie tak inwazyjnie odmienić wnętrze dowolnego pomieszczenia w domu? Chodzi mi oczywiście o różnego rodzaju dodatki i dekoracje. Ja postawiłabym na fototapety, bo wyglądają naprawdę świetnie. Dodatkowym plusem jest to, że sami decydujecie się na motyw takiej fototapety. Bylibyście zainteresowani? Chyba że już skorzystaliście z takiego rozwiązania?
mórarz

Re: Jak odmienić wnętrze?

Post autor: mórarz »

Należy zacząć od inwestycji we właściwe dodatki i wyposażenie. Dlatego my postanowiliśmy wprowadzić taką zmianę, a stało się to możliwe po zapoznaniu z ofertą https://www.goja.pl/o-nas . Szeroki wybór w tym salonie meblowym sprawił, iż wnętrza stały się niezmiernie atrakcyjne i oryginalne.
Bąrbąra44

Re: Jak odmienić wnętrze?

Post autor: Bąrbąra44 »

U nas podstawą od wielu lat jest nie tylko schludne wnętrze, ale odpowiednie podkreślenie roślin - idealnie oczywiście nadają się doniczki plastikowe. Celujemy w bardziej stonowane kolory, ale ostatnio zdecydowaliśmy się też na różne inne wzory i się świetnie sprawdzają. Dzięki takiemu rozwiązaniu wnętrze staje się bardziej żywe i przytulne. Nie wiem jak Wy, ale my przywiązujemy ogromną wagę do doniczek.
ODPOWIEDZ