Strona 1 z 1

Mieszkanie czy dom?

: 10 mar 2021, 19:55
autor: karolina-84
Gdzie najchętniej byście zamieszkali, w domu poza miastem czy w mieszkaniu w centrum? Mnie zdecydowanie marzy się dom w wysokim standardzie pod Warszawą. To coś, do czego dążymy z partnerem i myślę, że w końcu uda nam się przeprowadzić. Też wolicie ciszę, spokój i bliskość natury zamiast zgiełku miasta?

Re: Mieszkanie czy dom?

: 28 lip 2021, 3:06
autor: Kandiński
Zdecydowanie lepiej mieć dom, ma dużo więcej plusów (wymienię choćby przestrzeń czy ogród). W pobliżu Warszawy super domy w pięknej, zielonej, cichej okolicy macie na terenie powiatu piaseczyńskiego. Buduje je BG Development https://www.bg-development.pl/o-developerze To domy w zabudowie bliźniaczej, także to super opcja, przynajmniej ja uważam, ze bliźniak to dobre rozwiązanie, bo macie dużo przestrzeni a jednocześnie jest to tańsze niż budowa własnego domu. No i jeśli cenicie bliskość natury a jednocześnie nowoczesność, funkcjonalność, przestrzenność to sprawdźcie sobie tę inwestycję, na pewno też wam się spodoba.

Re: Mieszkanie czy dom?

: 28 lip 2021, 6:20
autor: Anuśka45
Zdecydowanie jestem zwolenniczką domu jednorodzinnego , ale mam znajomych, którzy optują za mieszkaniem - i też ich rozumiem. My jednak przebrnęliśmy przez całą budowę i teraz cieszymy się tym co mamy. Teraz z perspektywy zrealizowanej budowy wiem jak ważną konstrukcją jest dach. To właśnie skłoniło nas do wyboru doświadczonej ekipy do jego wykonania. Polecono nam firmę Mg Dachy - https://mgdachy.pl/ - firmy z 20-letnim doświadczeniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni.MG Domy sp. z o. o.
ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa
tel: +48 500 200 660,
mail: biuro@mgdachy.pl

Re: Mieszkanie czy dom?

: 10 sie 2021, 17:08
autor: martuś
Zastanawiałam się ostatnio nad kupnem mieszkania czy domu . Oficjalnie wybrałam dom jednorodzinny ze względu na dużą przestrzeń użytkową . Zgłosiłam się z tym o pomoc do biura gdzie oferowane są już gotowe projekty takich domów tutaj https://www.archeton.pl/ . Projektanci Archetonu zaprojektowali mnóstwo projektów utrzymanych w najróżniejszych standardach, stylach oraz o szerokim zakresie brył budynków na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Re: Mieszkanie czy dom?

: 15 sie 2021, 21:39
autor: Jędrzejowski
Dużo zależy od tego, czy chcemy mieszkać w centrum miasta, czy raczej na obrzeżach lub nawet poza miastem. My postanowiliśmy uciec od zgiełku, dlatego wybraliśmy budowę domu. Nie potrzebujemy wielkiej przestrzeni więc budujemy Dom na Parkowej 3 https://www.mgprojekt.com.pl/dom-na-parkowej-3. 110 m2 w zupełności nam wystarczy, a dzięki temu nie będziemy musieli brać dużego kredytu na budowę.