Strona 1 z 1

Szkolenia z angielskiego biznesowego

: 08 cze 2020, 10:58
autor: Świętosław
Witam. Czy w Poznaniu są jakieś szkoły językowe oferujące szkolenia z biznesowego angielskiego? Chodzi mi o nauczanie dla pracowników firm. Prosiłbym o ewentualne namiary. Pozdrawiam.

Re: Szkolenia z angielskiego biznesowego

: 19 cze 2020, 19:39
autor: marlena-92
Jedną z takich szkół jest poznan.ei.edu.pl. [color= rgb(0, 0, 0);]Szkolenia dla firm odbywają się w jej siedzibie w dogodnym dla uczestników terminie. Jeśli chodzi o samo nauczanie, to jest bardzo efektywne, bo lektorzy stawiają przede wszystkim na praktykę.[/color]

Re: Szkolenia z angielskiego biznesowego

: 07 lip 2020, 23:10
autor: Daria
Jeśli interesują Was kursy języka angielskiego dla zaawansowanych, to polecam Wam te organizowane przez Szkołę Językową ProfiLingua, o których mowa na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ansowanych. Szkoła ta ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego i swoje oddziały w całej Polsce ;)

Re: Szkolenia z angielskiego biznesowego

: 17 lip 2020, 19:31
autor: widoczna
Z tego co mi wiadomo to takie specjalistycznie kursy języka angielskiego na pewno dostaniesz w szkole https://lincoln.edu.pl/ gdyż sam się kiedyś o nie dowiadywałem. ja na ten moment uczę się po prostu języka angielskiego, ale z pewnością w przyszłości pójdę na bardziej specjalistyczne szkolenie. Poniekąd jest to bardzo ważny aspekt naszego życia aby znać dobrze języki obce.

Re: Szkolenia z angielskiego biznesowego

: 01 wrz 2020, 13:08
autor: mloda2
Nauka języka biznesowego, szczególnie w języku obcym nie jest prosta. Wymaga odpowiedniego przygotowania, wiedzy i rozwijania się w tym obszarze nieustannie. Jeśli chodzi o tego typu kwestie postaw na https://angielski-konwersacje.pl/ gdzie znajdziesz nie tylko wsparcie merytoryczne, ale również fachowe i konkretne przekazywanie wiedzy.

Re: Szkolenia z angielskiego biznesowego

: 26 wrz 2020, 20:46
autor: Łucja
Przemyśl zabranie swoich pracowników na obóz https://angloville.pl/obozy-jezykowe/dla-doroslych/. To nie tylko świetna okazja do nauki angielskiego w szybki i intensywny sposób, ale również super okazja na integrację. Będąc otoczeni przez cały czas, a na dodatek każdemu z nich native speaker poświeci uwagę. Polecam!

Re: Szkolenia z angielskiego biznesowego

: 28 wrz 2020, 9:14
autor: użuk
O, taki business English to ja widziałam w Amercian Academy https://americanacademy.pl/kursy/ . To może tam sprawdzicie? Oni pracują w Jeleniej Górze, to nie wiem, jak daleko wam do tego. Mam jednak wrażenie, że to wszystko jest dla tych, którzy chcą się uczyć. Mamy tutaj różne stopnie zaawansowania i to też jest ważne. Nie każdy przecież ma zaraz wysoki poziom.

Re: Szkolenia z angielskiego biznesowego

: 29 wrz 2020, 14:10
autor: pitają
Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat http://szkoleniappk.pl/

Re: Szkolenia z angielskiego biznesowego

: 29 wrz 2020, 16:46
autor: Truśka
Każde szkolenie - https://www.movuto.pl/warsztaty-migrena ... e-warszawa uczy nas czegoś nowego i pomaga zwiększyć nasze umiejętności. To właśnie na szkoleniach można rozszerzać swoją wiedzę, kiedy w branży pojawiają się jakieś nowinki, które warto znać. Szkolenia są tak opracowywane żeby przekazywać wiedzę w jak najbardziej przystępny sposób, żeby każdy uczestnik był usatysfakcjonowany.

Re: Szkolenia z angielskiego biznesowego

: 15 lut 2021, 13:26
autor: piłk
Ja aktualnie czytam spis podręczników dla mojego syna do podstawówki tutaj https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-era i musze przyznać że oferty są bardzo atrakcyjne. Warto będzie się tutaj rozejrzeć jak najszybciej. Polecam wam sprawdzić ich stronkę internetową, bo naprawdę warto skorzystać z ich usług.