Dbanie o zdrowie a zakupy

Jak najsprawniej stracić na wadze? W jaki sposób się odchudzać, żeby uniknąć efektu jojo? Co jeść i jakie suplementy stosować, żeby zachować zdrowie?
Awatar użytkownika
Tamara
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2020, 7:20

Dbanie o zdrowie a zakupy

Post autor: Tamara »

Cześć! Powiedzcie mi, interesujecie się zdrowym odżywianiem? Czy kierujecie się składami produktów, kiedy planujecie coś kupić? Szukam ciekawego sklepu online ze zdrową żywnością, kosmetykami itp. Spodobała mi się oferta sklepdozdrowia.pl. Może ktoś z was o nim słyszał?
Awatar użytkownika
Bianka_95
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2020, 2:01

Re: Dbanie o zdrowie a zakupy

Post autor: Bianka_95 »

Sklep Do Zdrowia to mój niekwestionowany faworyt, jeśli chodzi o zdrowe zakupy online. Kupuję tam przede wszystkim naturalne kosmetyki ziołowe, ale i artykuły spożywcze. Myślę, że mają naprawdę świetne ceny, a przy tym dobrą jakość produktów, dlatego też polecam ten sklep.
Awatar użytkownika
Kasiak77
Posty: 594
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:33

Re: Dbanie o zdrowie a zakupy

Post autor: Kasiak77 »

Witam.
Znacie już może ten sklep: https://citymeble.com/gdansk/artykuly-s ... 73,pl.html ? Mają tam bardzo fajny asortyment.
W dzisiejszych czasach nie musimy już chodzić do różnych miejsc by kupić nabiał, pieczywo, mięso itp. Aktualnie wszystko to możemy dostać w jednym sklepie, a często nawet więcej. W Biedronce od kilku lat pojawiają się promocje na np. odkurzacze, telefony komórkowe, głośniki, narzędzia ogrodowe itp.
Pozdrawiam serdecznie. :lol:
ODPOWIEDZ